Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tikai pieaugušajiem - idejas alkoholiskajām ballīšu spēlēm!

Alkohola spēles. Photo by Drew Farwell on Unsplash

Alkohola spēles. Photo by Drew Farwell on Unsplash

Alkohols lielākajai daļai cilvēku palīdz atraisīties un kļūt sociālākiem, savukārt spēles ir lielisks veids kā uzturēt pasākumā jautrību un aizdzīt garlaicību. Kad abi šie elementi tiek apvienoti, pozitīvas emocijas un lieliska izklaide ir garantēta.

Ja vēlies, lai tava ballīte kļūtu par šīgada labāko, izmēģini kādu no alkoholiskajām spēlēm:

  • Slavenību vārdu spēle

Pirmais dalībnieks ātri un bez minstināšanās sauc slavenību vārdus un uzvārdus. Nākamā dalībnieka uzdevums ir nekavējoties nosaukt slavenību, kuras vārds sākas ar iepriekš nosauktās zvaigznes uzvārda pirmo burtu.

Piemēram, ja pirmais dalībnieks ir teicis Raimonds Pauls, tad nākamais var saukt Polu Makartniju. Un pēc šāda principa spēle rit uz priekšu.

Ja kāds no dalībniekiem slavenību vārdos un uzvārdos labi neorientējas un sāk domāt par ilgu, viņam jāieņem malks no glāzes. Vai tas palīdzēs domāt ātrāk – to būs iespējams noskaidrot spēles gaitā!

  • “Roxanne”

Iespēja atskaņot saldo 80to britu rokgrupas The Police hitu “Roxanne” un alkoholiskie dzērieni pēc pašu izvēles – tas ir viss, kas nepieciešams, lai spēlētu šo ballīšu spēli.

Jāpalaiž dziesma un katru reizi, kad Roxanne tiek saukta vārdā – jāiedzer malks no savas glāzes. Drīkst sēdēt, stāvēt vai dejot, galvenais nepalaist garām leģendāro vārdu.

Dziesmu vakara gaitā drīkst atskaņot neskaitāmas reizes, vislabāk, iepriekš nebrīdinot, tāpat var izvēlēties jebkuru ideoloģiski līdzīgu dziesmu, piemēram, Michael Jackson “Billie Jean”, Ram Jam “Black Betty”, Outkast “Hey Ya” vai Daft Punk “One more time”.

  • Paranoja

Īpaši iereibuši šis spēles laikā kļūs cilvēki, kuriem vienmēr viss par visu ir jāzina. Spēles noteikumi paredz, ka dalībnieki izkārtojas cits citam tik tuvu, lai varētu viens otram iečukstēt ausī, savukārt blakus stāvošais/sēdošais to nevarētu sadzirdēt. Ausī tiek iečukstēts jautājums, un cilvēkam, kam tas uzdots, ir jāsniedz īsa, lakoniska atbilde, vislabāk vienā vai dažos vārdos, tā lai citiem nebūtu skaidrs, kāds bija jautājums.

Ziņkārīgākajiem, lai uzzinātu jautājumu ir jāiedzer deva alkohola par ko iepriekš visi vienojas. Lai padarītu atmosfēru vēl nokaitētāku, ideāli, ja jautājuma atbilde ir vārds kādam no telpā esošajiem. Pilnīgi droši, ka viņš gribēs zināt kādā sakarā tiek pieminēts!

Vairāk ideju ballīšu spēlēm, kā arī labākos alkoholiskos dzērienus savai ballītei meklē pie Spirits& Wine!


Alkohola spēles. Photo by Drew Farwell on Unsplash

Alkohola spēles. Photo by Drew Farwell on Unsplash

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas