Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tīklu parks Līgatnē - lieliska izklaides vieta ģimenei

Tīklu parks Līgatnē "Zeit" ir lieliska izklaides vieta ģimenei, kur labas emocijas un prieku var gūt ikviens no ģimenes locekļiem - gan lieli, gan mazi.

Tīkli, kas iekārti kokos ir gatavi uzņemt lielus un mazus atpūsties gribētājus. Kokos tīklos izveidotas vairākas nodalītas istabas, kurās pieejamas bumbas, kubi ar kuriem var spēlēties. Bērni tīklu parkā ir kā bites, kas nemitīgi smejoties un čalojot skrien pa šo tīklu parku. Jāpiezīmē, ka lieliska atpūta tā ir arī lieliem, jo vari ne tikai izstaigāt tīklu istabas, bet arī atlaisties un laiski zvilnēt tajā, klausoties putnu dziesmas un bērnu čalas.

Pirms dodies tīklu parkā, tev nolasa instrukciju, ko tur var darīt un ko noteikti nedarīt, kas mazam bērnu pulciņam izraisa smieklu devu. Kad tiek dots starts – tad mazie atpūsties gribētāji viens par otru ātrāk laužas iekšā kokos veidotajās tīklu istabās un spurdz no laimes.

Kur paēst?

Blakus tīklu parkam ir lieliska kafejnīca, kurā var ieturēt maltīti. Vai arī ir virkne galdiņu, kur var notiesāt līdzi paņemtos kārumus.

Jāatzīst, ka tīklu parks “Zeit” ir arī lieliska bērnu ballīšu vieta, ko der izmantot.

Vēl Līgatnes apkārtnē iesakām:

Nelaid garām iespēju uzzināt par citām lieliskām atpūtas vietām Vidzemē - pieseko Facebook grupai Apceļo Vidzemi!

Tīklu parks Līgatnē Zeit, foto1188.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas