Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tīri un videi draudzīgi skaistumkopšanas līdzekļi sejai: kāpēc tos izvēlēties?

Nav noslēpums, ka kosmētikas līdzekļi var būt bagātināti ne tikai ar labvēlīgām aktīvajām sastāvdaļām, bet arī ar konservantiem un citām piedevām, kas palīdz ilgāk saglabāt produkta svaigumu. Tas ne vienmēr nāk par labu cilvēka organismam, tāpēc tie, kas vēlas būt tuvāk dabai, arvien biežāk iegādājas ekoloģisku kosmētiku. KlipShop veikala eksperti iepazīstinās ar galvenajiem tīriem ādas kopšanas produktiem.

Sejas tīrīšanas līdzekļi

Sejas tīrīšanas līdzekļos ļoti biezi izmanto nātrija lauretsulfātu , lai nodrošinātu, ka produkts pietiekami putojošs. Tā ir viena no visbiežāk izmantotajām sastāvdaļām dažādos tīrīšanas līdzekļos. Tomēr cilvēkiem ar jutīgu ādu tieši nātrija laureta sulfāts var kairināt ādu un aizsprostot sejas poras. Šiem cilvēkiem ir vērts izmēģināt ekoloģiski tīrus sejas mazgāšanas līdzekļus ar tīru sastāvu. Tajos netiek izmantota šī sastāvdaļa, un to labvēlīgās īpašības tiek iegūtas, izmantojot tikai cilvēka veselībai labvēlīgas sastāvdaļas.

Sejas krēmi

Sejas krēms ir viens no galvenajiem līdzekļiem, ko mēs lietojam, lai uzturētu ādu mirdzošu, mitrinātu un barotu. Tas ir līdzeklis, ko uzklāj uz ādas vismaz divas reizes dienā. Bieži vien krēmi tiek ražoti ar sintētiskiem antioksidantiem (BHT/BHA), kas var izraisīt nevēlamas ādas reakcijas, piemēram, apsārtumu, kairinājumu un alerģiskas reakcijas. Ekoloģiskos sejas krēmos kā alternatīva tiek izmantoti dabīgi antioksidanti, piemēram, C vai E vitamīns u. c. Šādi krēmi retāk izraisa nevēlamas ādas reakcijas.

Toniks

Šis sejas ādas kopšanas līdzeklis jāizvēlas rūpīgi. Sejas tonikos bieži tiek izmantots propilēnglikols. Tas ir ādas mitrinātājs un piedevu biezinātājs, kas palīdz piešķirt produktam pareizo tekstūru. Šī sastāvdaļa bieži sastopama ne tikai tonizējošos līdzekļos, bet arī lūpu krāsās, acu un ķermeņa krēmos. Tā ir ļoti toksiska viela, kas izraisa ekzēmu, blaugznas un ir ļoti toksiska cilvēka organismam, jo spēj iekļūt cilvēka ādas audos. Bioloģiskās kosmētikas produktos šī viela ir aizstāta ar alternatīvām vielām, kas nekaitē cilvēkiem.

Saules aizsargkrēmi

Arī saules aizsarglīdzekļi ir pilni ar sintētiskiem antioksidantiem. Tāpēc, izvēloties sejas krēmu ar SPF aizsardzību, ir labi pievērst uzmanību tā sastāvam un izvēlēties bioloģisku produktu. Jāatceras, ka daži CC un BB krēmi satur arī vielas, kas aizsargā pret UV stariem, tāpēc šos produktus ieteicams izvēlēties uzmanīgi.

Skaistums neprasa upurus!

Nevēlamām vielām nevajadzētu atturēt jūs no ādas kopšanas. Tomēr ir ieteicams rūpīgi izlasīt kosmētikas līdzekļu sastāvu, lai samazinātu ādas pakļaušanu toksīnu un alerģiju iedarbībai. Visvienkāršākais veids, kā to izdarīt, ir izvēlēties tīrus un ekoloģiskus kosmētikas līdzekļus, kas ražoti saskaņā ar ļoti stingriem drošības standartiem.

Skaistumkopšanas līdzekļi sejai, Foto: Canva.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas