Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Top 3 maršruti pasakainam 1 dienas izbraucam ar laivu pa Gauju

"Žagarkalns", LAIVU NOMA UN KEMPINGS

"Žagarkalns", LAIVU NOMA UN KEMPINGS

Latvijas dabas krāšņums mūs nebeidz pārsteigt, katrā gadalaikā piedāvājot elpu aizraujošus skatus un pasakaini skaistas vietas. Šogad, kad ceļošanas iespējas ir ierobežotas, piedāvājam doties piedzīvojumos tepat Latvijā divatā, kopā ar ģimeni vai ar draugiem. Iepazīsti vietas, kurās iepriekš nav būts, dodies uz Latvijas pilsētām un iepazīsti to vēsturi, nobaudi latviskos lauku labumus, izmēģini jaunas, adrenalīna raisošas lietas un novērtē Latvijas ainavas no dažādiem skatu punktiem, piemēram, dodoties izbraucienā ar laivu vai kanoe pa Gaujas upi. Lūk, Top 3 maršruti vienas dienas laivošanas piedzīvojumam pa rāmo, bet skaistajiem krastiem skarto Vidzemes pērli.

Maršruts: Jāņrāmis – Cēsis

Upes maršruts Jāņrāmis – Cēsis ir 9 km garš, tāpēc piemērots lēnam atpūtas izbraucienam ar ģimeni vai draugiem. Šajā nesteidzīgajā laivu braucienā varēsi redzēt nelielas krācītes aiz ūdenstūristu apmetnes “Jāņrāmis”, Vaidavas ieteci labajā krastā, stāvās Ērgļu klintis kreisajā krastā ar kājnieku taku, Vaidavas ieteci labajā krastā un pabraukt pat zem vairākiem tiltiem, kas savieno Gaujas krastus. Noslēgums ir Cīrulīšu pludmalē, kurā atrodas telšu kempings, volejbola laukums, dušas un pirts. Ja pēc brauciena vēl būs duka, izstaigā turpat esošās Cīrulīšu dabas takas vai izīrē velo un dodiet aplūkot skaisto Cēsu viduslaiku pili.

Maršruts: Cēsis – Līgatne

Vai atceries, kāds izskatījās ozols uz 5 latu naudas zīmes? Izvēloties 17 km garo laivošanas maršrutu pa upi Cēsis – Līgatne, Tu šo diženo ozolu varēsi redzēt pats savām acīm. Upe vijas gar Briedīšu iezi, Leimaņu iezi un iespaidīgajām Ķūķu klintīm ar 3 pakāpju krācēm. Tuvojoties Līgatnei, pievērs uzmanību Līgatnes pārceltuvei, kas ir vienīgā tāda veida Gaujas pārceltuve, kas vēl darbojas. Maršruta izbraukšana var aizņemt lielāko dienas daļu, bet dabas miers, klinšu kraujas, upē esošās saliņas, krācītes un laiks laukā kopā ar sev tuvajiem būs to vērts.

Maršruts: Cēsis – Sigulda

Vienas dienas maršruts izturīgākajiem, kas sākas kempingā – laivu bāzē Cīrulīšos. Šajā maršrutā iekļaujas augstāk minētās skatu vietas no laivu brauciena Cēsis – Līgatne un turpinās ar Jumpravas iezi, Katrīnas iezi, Līgatnes dabas parku, Gūdu klintīm un skatu uz Turaidas pili. Ja vēlies šo maršrutu izbraukt nesteidzīgi un izbaudot, atvēli tam 2 dienas. Tad varēsi izstaigāt Līgatnes dabas takas un piestāt ūdenstūristu apmetnēs, lai uz ugunskura pagatavotu maltītes.

Kempings “Žagarkalns”, kas piedāvā laivu, kajaku un plostu nomu šo maršrutu izbraukšanai, ir sagatavojis arī īpaši izdevīgus piedāvājumus pāriem, ģimenēm un sportiskajiem, lai vari izvēlēties sev piemērotāko šīs vasaras lielo piedzīvojumu. Protams, vari doties arī vairāku dienu laivu braucienos, bet par tiem vairāk lasi šajā maršrutu ceļvedī.

Lai piedzīvojumiem bagāta vasara!

"Žagarkalns", LAIVU NOMA UN KEMPINGS

"Žagarkalns", LAIVU NOMA UN KEMPINGS

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas