Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tvitera lietotāju reakcija par deputātes Grevcovas izteikumiem par okupāciju

Glorija Grevcova. Foto: Zane Bitere/LETA

Glorija Grevcova. Foto: Zane Bitere/LETA

Saistībā ar Saeimas deputātes Glorijas Grevcovas ("Stabilitātei") noniecinošajiem izteikumiem pēc Latvijas Okupācijas muzeja apmeklēšanas deputāts Edmunds Jurēvics (JV) vērsies prokuratūrā un Nacionālās apvienības (NA) deputāti sniegs iesniegumu Saeimas Ētikas komisijā.

Tikmēr atbilstoši savai kompetencei šī gadījuma izvērtēšanu jau sācis Valsts drošības dienests (VDD). Dienests gan plašākus komentārus aģentūrai LETA nesniedza.

Jurēvics iesniegumā ģenerālprokuroram Jurim Stukānam norāda, ka Grevcovas "TikTok" kontā ticis ievietots nu jau izdzēsts video vēstījums, kurā krievu valodā deputāte paužot, ka ir atnākusi uz "tā saucamo Okupācijas muzeju". Grevcova pauž, ka muzejā "nesakrīt fakti" un ka gids stāstot "paralēlo, izdomāto - vēsturi".

Kāda tvitera lietotāja gaida, kad Grevcova atbildēs par saviem vārdiem, citam šķiet, ka "šis mirklis ir jāizmanto, mēs varam tikt no viņas vaļā". Vēl kāds notikušo uztvēris "kā eksāmenu prokuratūrai".

Jurēvics ar iesniegumu dalījies arī tviterī.

Esmu vērsies ar iesniegumu @prokuratura_LV par Glorijas Grevcovas izteikumiem, kas ir ne tikai morāli nepieņemami, bet, manuprāt, arī iespējami krimināli sodāma rīcība saskaņā ar Krimināllikuma 74.1 pantu.

Par vārdiem Grevcovu atbildēt aicinājusi 14.Saeimas deputāte Anna Rancāne (JV).

Šai jaunkundzei ir jāatbild par saviem vārdiem. Un tā nav tikai, viņasprāt, nevainīga melošana.

Interjera dizainere Mareta Gitendorfa paudusi cerības, ka deputāte nepaziņos, ka ko sajaukusi.

Galvenais, lai dienas beigās nesanāk, ka cilvēks atkal kaut ko sajaucis. Sajaucis muzejus.

Mirkli izmantot aicinājis Edgars Oliņš.

Tagad vai nekad, šis mirklis ir jāizmanto, mēs varam tikt no viņas vaļā!!!!!

Tikai vienu ceļu redz uzņēmējs Emīls Jakrins.

Ņemot vērā, cik ļoti daudz ģimeņu, arī mana ģimene, ir cietušas no padomju represijām un Latvijas okupācijas, ir tikai viens ceļš ejams, vērsties pret tiem, kas to noliedz un attaisno. Iesniegumu rakstīšanas kultūru nekad neesmu atbalstijis, bet šoreiz .Tautas priekšstāvja k-am

Šo kā eksāmenu saskata "Radisson Blu Latvija Conference & SPA Hotel" pārzinis Kaspars Škinčs.

Šis būs kā eksāmens Prokuratūrai. Redzēs vai vispār kaut ko izdarīs.

Labāk jūtas žurnāliste Sarmīte Kolāte.

Jūtos aizvien labāk, nezinot krievu valodu. Lūk, tādas grevcovas mani vispār nesatrauc, jo es to nedzirdu. Būs vairāk nedzirdētāju, nebūs grevcovām kur augt.

Viņai piekrist nevar "Tvitermaniaks v.2".

Diemžēl tā tas nestrādā. Grevcovas krievu valodā teiktais nav domāts tavām vai manām ausīm, tie, kam tas tika teikts, to dzird un sadzird.

Taktiku sapratusi žurnāliste, žurnāla "I'mperfect" izdevēja, portāla "Retv.lv" galvenā redaktore Inga Gorbunova.

Taktika skaidra. Vispirms īstais vēstījums, pēc tam” es to tā nedomāju, atkal mani pārprata” .Grevcova Okupācijas muzeja ekspozīciju nodēvē par propagandu, vēlāk taisnojas par detaļām.

Savas domas izteicis fotogrāfs Jānis Pastars.

Jēziņ, tai būtnei verbālais aparāts dzīvo netkarīgi no spriestspējas. Nav tur nekādas taktikas. Medūzām nav smadzeņu, bet tās ir izdzīvojušas miljoniem gadu. Te ir līdzīgi, jo dzīvotspēju nosaka tikai dabiskie refleksi un instinkti.

Uz "pauzes" palikusi personāla vadības un atlases eksperte, biznesa trenere Elita Kazaine.

Ou, es arī šo vakar TikTokā paspēju pamanīt (pēc tam tika aizvākts) un manāmi paliku uz pauzes... kā kaut ko tādu var atļauties cilvēks, kam darbs ir #Saeimā.

Tikai vienu skaidrojumu notiekošajam var dot tvitera lietotājs "Alnis Zaķis".

Vienīgais skaidrojums,kā Latvijas valstij klaji naidīgai personai Grevcovai kopā ar partijas bandītiem vispār ļauj balotēties un tikt ievēlētiem Saeimā- esošai varai tas izdevīgi. Jo uz viņu fona viegli zagt un slēpt savu nespēju vadīt Latvijas ekonomiku. Plānoti novērš uzmanību.

Naivu jautājumu uzdevusi publiciste Elita Veidemane.

man tikai viens un, protams, naivs jautājums: cik ilgi @Valsts_policija un @Valsts_drosiba miermīlīgi noraudzīsies uz šādiem glorijas grevcovas pretvalstiskiem izlēcieniem?


Auklēšanos arī nākotnē paredzējusi rakstniece Ilze Freimane.

Kā auklējamies ar Elksniņu, tā auklēsimies ar Grevcovu.

Autors: LETA


Glorija Grevcova. Foto: Zane Bitere/LETA

Glorija Grevcova. Foto: Zane Bitere/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas