
Uģis Roze. Foto: ekrānšāviņš no 1188play
Šajā nedēļā ciemos pie savējiem dodas dziedātāji Uģis Roze, Ieva Sutugova un Ineta Rudzīte. Pirmajā viesošanās vakarā tā raisījās sarunas, ka Uģis dalījās atmiņās, par bērnības nedarbiem. Kā izrādās – Uģis dzīvojis netālu no Daugavas, tādēļ ilgu laiku vasarā pavadījis pie šīs mānīgās upes.
Īpaši Uģim atmiņā ir palikusi viena no peldēm.
"No rīta pamodos un uzreiz uz Daugavu prom – kā no rīta iekāpu, tā vakarā septiņos kāpu ārā. Vienreiz šausmīgi sagribējās saldējumu, bet tur, kur es dzīvoju, nebija neviena veikala. Tad es ar draugu – kaimiņu puiku, kam arī bija 7 gadi – mēs pārpeldējām Daugavu, lai tiktu pie saldējuma Ķengaragā."
No sākuma jau viss forši, bet, kad nāk tas vidus, kur bija kuģa ceļš, tur bija melns tas ūdens, šausmīgi auksts. Bet nu pārpeldējām un nopirkām to saldējumu.
"Atpakaļ jau arī bija jātiek, tad to izdīcām zvejniekiem, lai mūs ar laivu pārved atpakaļ. Kāds ceturtais zvejnieks arī izlīdzēja."
Kāda bija Uģa tēva reakcija uz notikušo, skaties video!

Uģis Roze. Foto: ekrānšāviņš no 1188play