Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Una Bernatoviča atgriežas TV ar “Stila patruļu”

Stiliste Una Bernatovoča atgriezīsies TV raidījumā “Stila patruļa”, kam jaunā sezona sāksies jau 30. janvārī. Stiliste par šovu un tā dalībniekiem stāsta: “Man ir svarīgi, lai viņam piestāv, lai viņš iznes to eksperimentu, ka viņš ir gatavs uz kaut ko tādu. Es pieturos pie tā, ka stilistam nav jāparāda savas idejas, bet jāsaprot, kas tam cilvēkam ir tāds, ko no viņa varētu izvilkt ārā un pārsteigt viņu pašu.”

Una atzīst, ka citreiz, ieraugot dalībnieka foto, jau galvā izdomā, ko un kā vajadzētu uzlabot, bet, satiekot šo personu dzīvē, domas kardināli mainās. Svarīgi ir izvērtēt personas ārieni, mērus, formu un arī raksturu. Pārvērtības stiliste iesaka sāk ar frizūru – jo jauns matu griezums un matu krāsa palīdz stilu pielāgot personībai. Tāpat nozīme ir līdzšinējiem kosmētikas lietošanas paradumiem: “Daudzas sievietes nesaprot, ka ikdienā pietiek ar 10 minūtēm, lai uzkrāsotos un izskatītos pavisam savādāk. Ja mēs komunicējam ar cilvēkiem, ir forši, ja tava seja ir tāda svaigāka.”

Stiliste iesaka, neizteikt skaļus secinājumus, ņemot vērā tikai cilvēka izskatu. “Ne vienmēr pēc ārienes vai ārējā izskata, kā viņš ir saģērbies, var pateikt, kas viņš ir vai ko viņam vajadzētu mainīt. Varbūt viņš dodas uz kādu skumīgu pasākumu vai tematisko ballīti, kurai viņš ir apģērbies pilnīgi atbilstoši.”

Una iesaka papētīt sevi un atrast sevī pozitīvo.

Jauno “Stila patruļas” sezonu varēs vērot jau no 30. janvāra, no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst.18.45 kanālā STV Pirmā!, kā arī portālā 1188 play!

Lasi arī:

Stila Patruļas stilistu komandai pievienojas Una Bernatoviča, bet jaunie policisti būs Yana Bruk un Kaspars Bērziņš

Una Bernatoviča. Foto: publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas