Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Uzzini, cik šķiedrvielu ir tavās brokastīs, un laimē pārsteiguma balvu no “Hanzas Maiznīcas”

Hanzas Maiznīca

Hanzas Maiznīca

Vai zināji, ka Latvijā cilvēki ikdienas uzturā patērē gandrīz uz pusi mazāk šķiedrvielu kā cilvēka organismam būtu nepieciešams? Šķiedrvielas ir ārkārtīgi svarīgas mūsu veselībai, jo tās optimizē cukura līmeni asinīs, uzlabo gremošanu un zarna trakta darbību, un nodrošina regulāru vēdera izeju. Jaunākie pētījumi pierāda, ka šķiedrvielām bagāts ikdienas uzturs samazina hronisku slimību veidošanos un pozitīvi ietekmē paredzamo dzīves ilgumu. Cik daudz šķiedrvielu ikdienā ir jāuzņem un kā zināt, vai ikdienā uzņemto šķiedrvielu daudzums ir pietiekošs? Jautājām to SIA “Hanzas Maiznīca” speciālistiem, kuri ir izveidojuši pirmo “Šķiedrvielu kalkulatoru”.

Cik daudz šķiedrvielu ik dienu ir jāuzņem uzturā?

Cilvēkam ik dienu ir jāuzņem aptuveni 25 – 35 g šķiedrvielu, proti:

  • Sievietēm dienā jāuzņem 25 g;
  • Vīriešiem – 35 g;
  • Bērniem 14 – 31 g;
  • Senioriem 21 – 30 g dienā.

Kā zināt, cik šķiedrvielas patiesībā dienā uzņemam?

Ņemot vērā, cik dažādi ir mūsu ēšanas paradumi un uzturā lietotie produkti, aprēķināt ikdienā uzņemto šķiedrvielu daudzumu šķiet ļoti, ļoti grūti. Lai šo procesu atvieglotu, “Hanzas Maiznīca” ir radījusi pirmo “Šķiedrvielu kalkulatoru”. Tajā ir jāievada savi pamata dati (dzimums un vecuma grupa) un produkti, ko ikdienā patērējam. Iesakām šķiedrvielu skaitīšanā iesaistīt visu ģimeni un sākt ar mazumiņu, piemēram, uzskaitīt brokastīs uzņemto šķiedrvielu daudzumu. Tas veicinās kopīgu interesi par pareizu uzturu un veidos ieradumu ēst veselīgāk.

Piedalies konkursā un laimē pārsteiguma balvu no “Hanzas Maiznīcas”

Lai veicinātu veselīga uztura dzīvesveidu, sadarbībā ar “Hanzas Maiznīca” savā 1188 Facebook kontā esam ievietojuši īpašu konkursu. Lai tajā piedalītos:

  1. Aprēķini “Šķiedrvielu kalkulatorā”, cik daudz šķiedrvielu tu uzņem brokastīs (iespējams, uzzinātais tevi patiesi šokēs) ;
  2. Dalies ar šo informāciju 1188 Facebook lapā;
  3. Seko “Hanzas Maiznīcai” Facebook.

Viens no komentētājiem saņems īpašu pārsteiguma balvu no mūsu sadarbības partnera “Hanzas Maiznīcas”. Šis konkurss ir aktīvs līdz 19.novembrim, kad tiks veikta izloze.

Rūpējies par sevi, ēd veselīgi un stiprini savu veselību ar šķiedrvielām!

Hanzas Maiznīca

Hanzas Maiznīca

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas