Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai lāzerprocedūras tiešām dara brīnumus?

Lāzerprocedūras, attēls no Pixabay.com

Lāzerprocedūras, attēls no Pixabay.com

Reizēm lāzerprocedūras ādas atjaunošanā patiesi spēj paveikt to, ko pat ķirurgi nespēj! Taču jautājumu par lāzera iespējām ir daudz. Saprotams, ka atbildēt varēs vienīgi izcils speciālists, kurš ikdienā nodarbojas ar lāzeprocedūru veikšanu. Par to, cik lāzertehnoloģija ir unikāla, droša, efektīva metode ādas stāvokļa uzlabošanai lūdzām pastāstīt Dinsberga klīnikas dermatoloģei Dr. Jūljai Boļšakovai.

Kas ir lāzerprocedūra?

Dr. J. Boļšakova skaidro: “Lāzers ir elektroniski optiska ierīce, kas izstaro koherentu starojumu, kas iedarbojas uz ādas dziļākajiem slāņiem, stimulējot kolagēna un elastīna veidošanos, tā uzlabojot ādas stāvokli.”

Kāpēc lāzerprocedūru veikt?

“Ādas priekšlaicīgu novecošanos un tās veselības pasliktināšanos ietekmē saules starojums, aukstums, mitrums, vitamīnu trūkums, pārtika, vides kaitīgā ietekme, sauļošanās solārijā, kaitīgi ieradumi un vēl citi dažādi faktori. Zinātne ir attīstījusi iespējas, kā uzlabot cietušu ādu un kā visefektīvākā ir atzīta lāzerprocedūra,” norāda speciāliste.

Lāzerprocedūra:

 • Tiek veikta dermatologa kabinetā;
 • Atsāpināšana nav nepieciešama;
 • Aizņem tikai pāris minūtes;
 • Rada ātru, veiksmīgu un efektīvu rezultātu.

Kas jāņem vērā, ja cilvēks vēlas veikt lāzerprocedūru?

“Pirms lāzerprocedūras nepieciešama dermatologa konsultācija, lai precizētu problēmu, vienotos par tas risinājumiem, ņemot vērā katra klienta individuālās prasības,” skaidro speciāliste, “Procedūru nedrīkst veikt grūtniecības vai ādas audzēju ārstēšanas laikā, arī tad, ja āda stipri iedegusi saulē.”

Ko var paveikt ar lāzerprocedūras palīdzību?

Nd:YAG lāzertehnoloģija nodrošina ādas dziļāko slāņu iedarbību un ļauj ārstēt asinsvadu bojājumus.

Ar lāzerprocedūras palīdzību var:

 • Atjaunot ādas vienmērīgo toni;
 • Novērst vecuma un saules iedarbībā radīto pigmentāciju;
 • Risināt rozācijas apsārtumu;
 • Uzlabot ādas struktūru un izskatu;
 • Samazināt asinsvadu tīklojumu;
 • Uzlabot sejas ovālu;
 • Samazināt rētaudus.

“Klientiem vienmēr atgādinām, ka pirms un pēc ādas lāzerprocedūras nedrīkst sauļoties. Tomēr visā visumā pati procedūra ir pilnībā droša, papildus riski vai blakusparādības nav novēroti,” – teic Dr. Jūlija Boļšakova.

Cik ātri tiks sasniegts rezultāts?

Dr. Jūlija Boļšakova saka, ka lāzerprocedūra aizņem tikai 15-20 minūtes, taču rezultāts ir redzams uzreiz, neatkarīgi no tā, vai tā ir jutīgā pusaudžu āda, vai arī nobrieduša āda.

Ādas uzlabojumam nepieciešams veikt:

 • Vienu procedūru, lai uzlabotu ādas veselību;
 • Līdz trim procedūrām, ko veic ar 4-6 nedēļu intervālu paliekošam, noturīgam efektam.

Pēc procedūras uz ādas var izveidoties nelieli zilumi vai apsārtums. Āda pilnībā sadzīst un uzlabojums patiešām redzams jau vienas dienas laikā.

“Tas ir lieliski, ka zinātnes sasniegumi var kalpot cilvēka veselības un pašsajūtas garantam! Lāzerprocedūras patiesi ir nesāpīgs, ērts, ātrs veids, kā atgūt ādas spirgtumu un starojumu. Tas ir veids, kā atgūt prieku par dabisku skaistumu!” priecājas daktere.

Izvēlies skaistu ādu – izvēlies Dinsbergas klīnikas dermatoloģes Dr. Jūlijas Boļšakovas piedāvātās iespējas ādas veselībai. Izvēlies lāzerprocedūru!

Lāzerprocedūras, attēls no Pixabay.com

Lāzerprocedūras, attēls no Pixabay.com

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas