Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vai sievietes pašas ir vainīgas, ja vīrietis neko negrib mājās darīt

slinks vīrietis. Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

slinks vīrietis. Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

Mūsdienu sievietes visu var pašas. Pašas pelnīt naudu, pašas audzināt bērnus, pašas uzkopt māju un pašas arī izklaidēties. Tomēr vai šī sieviešu visu varēšana nepadara slinkus viņu vīriešus?

Ar stāstiem par saviem nedaudz slinkajiem vīriem lūdzām dalīties trīs aktīvas un tiešām visu varošas dāmas.

Ilona, 42 gadi: Es esmu uz šķiršanās robežas. Visa dzīve ir uz maniem pleciem. Par bērniem gādāju es, par māju rūpējos es un galu galā arī lielāko daļu mūsu ģimenes izmaksu sedzu es. Ko dara vīrs? Strādā savu sirdsdarbu, kurā ne velna neko nenopelna. Pārējā laikā viņš ir noguris vai brauc uz sporta zāli. Tur gan viņam enerģijas pietiek. Miljoniem reižu par šo visu esam runājuši, bet pilnīgi nekas nemainās. Darbu viņš mainīt negribot, jo bez tā viņa dzīvei neesot jēgas. Un es taču galu galā labi pelnot. Man tas nešķiet godīgi. Mana mamma saka, ka es pati pie visa esot vainīga un pati vien to vīru esot izlaidusi. Man tā nešķiet. Vienkārši ir skaidrs, ka mēs viens otram neesam īstie. Vēlos būt sev blakus līdzvērtīgu vīrieti.

Zane, 32 gadi: Jā, piekrītu, ka mans vīrs ir tiešām diezgan paslinks. Un jā – es pati esmu visai hiperenerģiska. Agrāk mēs ar vīru daudz strīdējāmies par to, cik kurš daudz dara vai nedara. Bijām pat pie laulību konsultanta, kur vienā no sesijām mans mīļotais pateica izšķirošo frāzi: ‘’Lai cik daudz es arī darītu, tu tāpat atkal un atkal izdarīsi vairāk..’’ Un tad mēs abi sākām mācīties pieņemt mūsu atšķirīgos raksturus. Vīrs arī atzina, ka es viņam neļaujot justies līdz galam vīrišķīgam. Taču neskatoties uz to visu mēs mīlam viens otru un vēlamies būt kopā. Šī iemesla dēļ es šobrīd ar lielu enerģiju ( jā, jā atkal ar lielu enerģiju) mācos būt sievišķīgāka un rāmāka. Gribu ļaut savam vīram justies, kā īstam vīrietim.

Anna, 38 gadi: Mans vīrs patiesībā ir bijis slinks no laika gala. No sākuma man bija rozā brilles un es gluži vienkārši to neredzēju. Es to sapratu, kad piedzima mūsu pirmais bērns un sāka parādīties dažādas sadzīviskas un finansiālas problēmas. Vīrs tās gluži vienkārši nerisināja. Solīja, bet nedarīja. Man nekas cits neatlika, kā ar pilnu jaudu visu risināt pašai. Vai es esmu vainīga, ka vīrs neko negrib darīt? Pilnīgi un noteikti nē. Visdrīzāk vainīga ir mana vīŗamāte, kura savu vienīgo dēlu izlaidusi līdz bezgalībai. Viņš aizvien vēl jūtas, kā mazs puisītis, kuru visi lutinās un visu izdarīs viņa vietā. Kā šo situāciju risināt? Nu jau man liekas, ka vairs nekā. Bērni pieaugs, sākšu dzīvot sev un nelikšos par to slinkuma maisu ne zinis.

Interesanti:

Pazīmes, kas liecina, ka tavs vīrietis patiesībā ir vājš

Līdz galam nepieauguša vīrieša pazīmes

Fakti, kas liecina, ka tu savu vīrieti līdz galam nenovērtē


slinks vīrietis. Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

slinks vīrietis. Foto: Lisa Fotios, Pexels.com

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas