Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vakariņas baudīs radio balss Lauris Zalāns, māksliniece Šeina Vanaga un mūziķis Ingus Baušķenieks

Šīs nedēļa vakariņas būs notikumiem un gardiem ēdieniem pilnas. Ciemos dosies digitālā satura veidotājs, radio balss Lauris Zalāns, māksliniece un biznesa dāma Šeila Vanaga un mūziķis, komponists Ingus Baušķenieks.

Jau pirmajā vakarā, ciemojoties pie Elīnas un viņas ģimenes, Šeila dosies uz virtuvi un gatavos sev vakariņas, kā zināms sieviete savā uzturā nelieto daudzus produktus. Vakara kulminācijā slavenības dosies uz mikrozaļumu audzētavu, kur viņiem būs iespēja ne tikai apskatīt kā aug zaļumi, bet arī pašu rokām iesēt zirnīšus.

Otrajā vakarā slavenības dosies pie tiktokeres Ilzes Dobele, kura dzīvo kopā ar savu draugu Mateju. Šis būs vakariņš, kur satiekas dažādas pasaules un paaudzes – Ingus un Šeila apgaismos jauniešus par to, kas tad viņi tādi vispār ir, savukārt mājasmāte Ilze ciemiņus ievedīs mūsdienīgajā TikTok pasaulē, kopā nofilmējot “džadžošanas” jeb nosodīšanas video! Kamēr ciemiņi ļausies dažādu ēdienu baudīšanai, svaigēdājas Šeilas ēdienkarte aprobežosies vien ar tēju, sauju zaļumiem un līdzi paņemtiem mandarīniem!

Trešajā vakarā iepazīsimies ar Līgu Krauzi un viņas kuplo ģimeni Talsos. Līga prominences iepazīstinās ar savas ģimenes svētku tradīcijām. Galdā tiks likta silta pašu cepta maizīte. Jau pašā vakariņa sākumā slavenības savā starpā par kaut ko saderēs. Kuram izrādīsies taisnība un ko zaudētājam būs jānes uzvarētājam? Viena no vakara izklaidēm būs saistīta ar rokdarbiem, kur katram pašam sev būs jāuzšuj kāds aksesuārs. Slavenības tiks pārsteigtas ar privātu kora koncertu tieši viņiem, kas aizkustinās līdz sirds dziļumiem. Lauris ļausies mūzikas pasaule un būs gatavs diriģēt kori!

Vakariņu maratons noslēgsies pie Inga Baušķenieka, savukārt, Šeila kļūs par kārtīgu mājsaimnieci, jo uzņemsies saimniekot Ingus mājās – spodrinot, kārtojot un gatavojot. Vakariņš solās būt pa visam autentisks, unikāls un pat varētu teikt – vēsturisks. Šajā vakarā visi varēsim secināt, ka dzīvoklī vajadzētu pavadīt ļoti daudz laika, lai paspētu izpētīt visu, kas šeit atrodas – gleznas, mākslas darbi un visādi brīnumi, ar dažādiem stāstiem un vēsturi. Vakariņš noslēgsies ar kopīgi ierakstītu dziesmu Baukšķenieka studijā.

Gardi ēdieni, izklaides, kas aizraus visus un dzīvesgudras atziņas, tas viss “Vakariņš ar savējiem!” jaunākajā nedēļā.


Vakariņš ar savējiem. Foto: publicitātes foto

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas