Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Vakariņš ar savējiem" ciemos dodas Arnis Račinskis, Jolanta Strikaite un Valdis Sils

Ar Latvijas slavenībām var svētkus svinēt kā ar savējiem. Šonedēļ ciemos dodas mūziķis Arnis Račinskis, dziedātāja Jolanta Strikaite un pasākumu vadītājs un improvizators Valdis Sils.

Pirmajā vakarā slavenības nonāk pie mākslinieces Agneses ģimenes. Tā kā ballīte notiks meža ieskautā teritorijā, noskaidrosim no kurienes nāk prominences un vai sirdī viņiem ir lauki vai pilsēta. Ģimenes mazie rezgaļi pārsteigs nesagatavotus, jo viesiem būs vien jāsēžas iekšā traktorā un jāuzticas mazajām rociņām, kuras viņus aizvedīs uz citu lokāciju. Vakariņa laikā apciemosim ģimenes mīluļus – zirgus, kur Valdis atminēsies savu bērnības iesauku. Ņemot vērā, ka Agneses vīrs ir dzīvojis Francijā, tad noskaidrosim, kādās valodās māk runāt Arnis, Jolanta un Valdis. Vakariņa noslēgumā aizkustinošs koncerts.

Otrajā dienā slavenības dosies uz Siguldu pie montāžas režisores Laumas, kura viņus pārsteigs – ballīte notiks viesnīcā, jo tieši tur dzīvo vakariņa saimniece! Slavenības tiks cienātas ar viesnīcas brokastu pārpalikumiem, kas radīs spilgtas emocijas, ko par to teiks slavenības? Noskaidrosim, ka ne visi no ciemiņiem ir tīrasiņu latvieši un senču saknes meklējamas arī citās valstīs. Izklaidē viesiem būs iespēja sacensties spilvenu kaujās un vēl uzzināsim ar kādiem piedzīvojumiem slavenības saskarušas ceļojot.

Trešajā vakarā dosimies pēc smukuma uz Tukumu. Zvaigžņoto trijotni ciemos uzņems influencere Alda ar saviem bērniem. Ģimenes mazā atvasīte Mia būs bezgala priecīga, jo atpazīst Jolantas balsi pēc multfilmas “Ledus Sirds”. Noskaidrosim cik bērni ir un cik tādus plāno mūsu slavenības, kā arī uzzināsim, ka Arnis ir atvērts iepazīšanās piedāvājumiem. Viņš dalīsies pastāstīs par traku iepazīšanās stāstu ar kādu dāmu. Viesus iekustinās dzīvnieciņu joga un vēlāk arī traumējoši stāsti par izgāšanās situācijām uz skatuves un profesionālajā darbā. Slavenībām būs iespēja apmeklēt bērnu skaistumkopšanas salonu, kur būs iespēja gan nokrāsot matus, gan tetovēties. Vai viesi tam būs gatavi?

Pavadi savus darbadienas vakarus kopā ar savējiem!

Jolanta Strikaite atklāj sevī vikingu gēnu

Foto: ekrānšāviņš no 1188play

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas