Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Vakariņš ar savējiem dodas uz Latgali

Šajā nedēļā baudīsim kārtīgu latgaļu viesmīlību, jo 360TV “Vakariņš ar savējiem” dodas uz zilo ezeru zemi – Latgali. Galvenie ciemos gājēji ir aktieris Māris Korsiets, šovu zvaigzne Margarita Kolosova un mūziķis Andris Baltacis.

Pirmajā vakarā dosimies pie siltas un jaukas ģimenītes – mammas Zaigas un divām meitiņām – Agates un Ances. Slavenības būs parūpējušās par īpašām dāvaniņām ģimenei un Andris no sevis uzdāvinās paša taisītu gleznu. Prominences šajā vakarā padalīsies ar šausminošiem zvejas stāstiem no savas dzīves – Andris uzvilka bikses, kurās bija pilns ar bitēm un Māris ar draugiem uz salas, palika bez laivas, jo kāds to nebija kārtīgi piesējis. Kāpēc Andra biksēs bija bites un kā Māris tika prom no salas bez laivas? Vakara noslēgumā visi kļūs par aktieriem pasakā “Pelnrušķīte”.

Otrajā vakarā visi ceļi vedīs pie muzikālās daudzbērnu ģimenes – ērģelnieces Gunas, mūziķa Alda un trīs burvīgiem bērniņiem. Ierodoties ciemos pie ģimenes, slavenības sapratīs, ka kaut kas nav kā vajag, jo pie ledusskapja stāv bilde, uz kuras ir arī Andris. Kā izrādīsies, slavenības ir ieradušās ciemos pie “savējiem” jeb Andra drauga – Alda, ar kuru kopā spēlē grupā “Baltie Lāči”. Vakara gaitā viesi tiks izklaidēti ar dažādiem kāršu trikiem, kurus rādīs vecākais dēls Gints. Jāsaka, ka viņam tie sanāks tik labi, ka slavenības nesapratīs kā viņš to dabūja gatavu! Uzzināsim arī stereotipus par latgaliešiem – kāpēc Latgalē uz galda nedrīkst likt štovētus kāpostus, vai tā ir taisnība, ka Latgalē visi piedzeras un kādas tradīcijas ir bērēs.

Ciemošanās maratonu noslēgsim pie Baltalkšņu ģimenes. Slavenības ciemos uzņems ne tikai daudzbērnu ģimene, bet arī 26 trusīši. Vakara gaitā uzzināsim, kādu slavenību katrs viesis pats gribētu satikt un pavadīt kopā laiku. Neizpaliksim arī bez pankūku cepšanas meistarklases. Slavenībām pašām būs iespēja uzcept sev pankūkas un kā atklāsies, Māris pankūkas nav cepis vairākus gadus, jo kādreiz nokļuva avārijā tieši dēļ pankūkām.

Visas nedēļas garumā gan slavenībām, gan skatītājiem būs iespēja baudīt latgaliešu viesmīlību, humoru un silto sirdi.

Vai esi gatavs svinēt svētkus ar slavenībām kā ar savējiem? Piesakies šovam "Vakariņš ar savējiem" ej.uz/vakariņš_pieteikums

Nav nozīmes, cik liels ir Tavs mājoklis, galvenais, ka esi atvērts piedzīvojumiem! Un par vakariņu budžetu Tev nebūs jāuztraucas!

Piesakies jau šodien!

Vakariņš ar savējiem. Foto: publicitātes

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas