Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Vakariņš ar savējiem" šonedēļ muzikālās noskaņās

Šajā nedēļā ciemos pie savējiem dodas dziedātājs, leģendārās grupas “Turaidas Roze” solists Uģis Roze, starojošā dziedātāja Ieva Sutugova un samtainās balss īpašniece Ineta Rudzīte.

Pirmajā vakarā mūsu zvaigžņoto trijnieku pie sevis uzņems grima māksliniece Madara. Uģis nekautrēsies pajautāt, vai savā plašajā dārzā mājinieki mēdz nodoties ravēšanai kaili, piebilstot, ka pats gan nekad bez drēbēm dārza darbiem nav ļāvies. Neparastā faktu spēlē atklāsies, ka reiz Ieva Sutugova kādā koncertā tikusi žņaugta, Inetas Rudzītes hobijs ir rožu audzēšana, bet Uģim Rozem rokraksts kā dakterim – teju nesalasāms. Madara ciemiņus uzņem savā nesen uzceltajā mājā, tāpēc liels būs viesu pagodinājums pagalmā iestādīt pašus pirmos augus – krāšņos rododendrus.

Otrais vakars mūs aizvedīs pie pašmāju grupas “Sub Scriptum” puišiem – tiem pašiem, kas dzied par rozā brillēm un zinās, kas ir modē. Vakariņš izvērtīsies pavisam skanīgi un muzikāli. Puiši saviem daudz pieredzējušajiem amata brāļiem un māsām nekautrēsies atklāt nebūšanas skatuves dzīvē, atzīstot, ka reiz dziedājuši tik slikti, ka izmesti no kluba. Arī Uģim būs ko teikt – viņu savukārt kāds klausītājs cienājis ar to pašu maltīti, ko devis savam sunim, par laimi šoreiz tie bijuši smalki ikri. Mūziķu kompānijai muzikālas izklaides – ciemiņi zīmēs un minēs tautā iemīļotas dziesmas. Un, protams, vakariņa gaitā “Sub Scriptum” puiši sniegs arī nelielu koncertu, izpildot vienu no savām populārākajām dziesmām “Pajāt”! Vai gados vecāki mūziķi šo vēstījumu un mūzikas stilu sapratīs?

Ciemošanās maratonu noslēgsim pie dekoratores Violas un viņas ģimenes. Ienākot Violas ģimenes mājās, slavenību elpas aizrausies. Un runājot par to, noskaidrosim, kam slavenības dod priekšroku – vienstāvu vai daudzstāvu mājām. Violas mazo rezgaļu nerimstošā enerģija iedos vakaram savu šarmu, savukārt viena no izklaidēm visiem liks runāt daudz augstākos toņos, nekā ierasts. Vakariņa gaitā būs arī mazs pārbrauciens uz citu lokāciju, kas atkal iepriecinās ciemiņus līdz sirds dziļumiem. Bet šajā vietā tomēr būs jāsaskaras ar dažiem pārbaudījumiem, kas Ievai un Inetai liks piedzīvot bailes, kā arī dzirdēsim Ievu bļaujot! Kas izbiedēja dāmas? Vakariņa izskaņā, kā jau mūziķu kompānijā, arī muzikāls priekšnesums.

Ar slavenībām kā ar savējiem pavadīsim jautrus un sirsnīgus vakarus kopā!

Ieva Sutugova atklāj baisas detaļas no atgadījuma, kad reiz tikusi žņaugta

Foto: ekrānšāviņš no 1188play

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas