Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Vakariņš ar savējiem" šonedēļ viesos dodas Katrīna Dimanta, Kaspars Ansons un Aija Andrejeva-Aišpure

"Vakariņš  ar savējiem" šīs nedēļas slavenības Foto: 360TV

"Vakariņš ar savējiem" šīs nedēļas slavenības Foto: 360TV

Šonedēļ raidījumā "Vakariņš ar savējiem" ciemos dosies trīs talantīgi mūziķi - divas daiļas dziedātājas Aija Andrejeva-Aišpure un Katrīna Dimanta, kā arī producents Kaspars Ansons

Pirmajā vakariņā slavenības dosies ciemos pie īstas latvju saimnieces Māras un viņas ģimenes. Māra, kā īsta latviešu tradīciju turētāja, dalīsies ar visiem saviem svētku noslēpumiem. Jau pašā vakariņa sākumā slavenībām, lai tiktu iekšā mājā, dārzā no sākuma būs jāiestāda koks. Tiekot beidzot mājā, arī pie galda varēs sēsties tikai tad, kad būs uzminēts, kāds dzēriens paslēpies glāzē, bet kad jau visi beidzot būs sasēduši pie galda, sarunas raisīsies nekavējoties. Slavenības dalīsies ar savām atmiņām par Latvijas svētku svinēšanu bērnībā, kā arī, kā tos svin tagad. Kaspars ne tikai paziņos, ka ir veģetārietis, bet mēģinās arī visiem izskaidrot, kāpēc tāds ir, un izrādīsies, ka viņš mēdz arī šmaukties. Aija dalīsies ar to, kā izmanto savu atpazīstamību, lai tiktu pie tomātiem par baltu velti, bet Katrīna stāstīs par savu lielo ģimeni, kurā aug septiņi bērni un kad pēdējo reizi melojusi. Vakariņa laikā Māras vīrs un mazbērni būs sagatavojuši īpašas izklaides - slavenības mācīsies dejot Gatves deju, kā arī sist spriguļus. Viena aktivitāte gan Aijai īpaši pie sirds neies... Vakariņa noslēgumā visi vienosies kopīgā dziesmā un baudīs īstu lauku kūku.

Otrajā vakariņā slavenības dosies uz Ādažu novadu ciemos pie ugunsdzēsēju ģimenes. Tā kā ģimene ir ļoti patriotiska, tad tiks noskaidrots – ko slavenībām nozīmē Latvija. Ar laiku ārā nav paveicies un plāni par talkošanu sētā izjūk, tāpēc nekas cits neatliek, kā sēt sēklas iekštelpās un ar īpašu rituāla palīdzību paātrinās iesēto zaļumu dīgšanas procesu! Kā šis rituāls izskatās? Slavenības dalīsies ar to, ko ir atraduši talkojot - Kaspara atradums ir bijis dzīvībai bīstams. Kas tas ir? Ugunsdzēsēju ģimene pārbaudīs slavenību gatavību ugunsgrēka gadījumā. Kā atklāsies – kādam nemaz mājas nav dūmu detektora… Savukārt, inscenēta ugunsgrēka evakuācijas laikā, kāds gūs traumu un vedīs visus nepareizā virzienā. Vai izdosies evakuēties?

Trešajā vakariņā slavenības vispirms nonāks pie vistu kūpinātavas, tāpēc Kaspara prātu nomāks tikai viens jautājums – vai viņam kā veģetārietim šovakar būs ko ēst? Bet ātri tiks gūta atbilde, jo šis vakars būs pie pupiņu audzētājas Rūtas, kur slavenības sagaidīs pupiņas, pupiņu ēdieni, pupiņu piedzīvojumi, pupiņu tradīcijas un daudz kas cits saistībā ar pupiņām. Cik daudz slavenības zina par pupiņām, kādas ir slavenību bērnības un ģimenes tradīcijas, un kādiem ticējumiem viņi tic? Vakara izskaņā visi kopā ar kaimiņiem ēdīs kūpinātās vistiņas un muzicēs, kā kārtīgos Baltā galdauta svētkos!

"Vakariņš  ar savējiem" šīs nedēļas slavenības Foto: 360TV

"Vakariņš ar savējiem" šīs nedēļas slavenības Foto: 360TV

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas