Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Valsts stimulē elektroauto iegādi, taču reģionos tos atsakās remontēt

Autoservisi reģionos atsaka labot elektroauto – mehāniķiem trūkst zināšanu

Ja esi elektroauto īpašnieks, kurš dzīvo mazpilsētā, var gadīties problēma ar servisa atrašanu, kurš uzņemtos labot jūsu auto. Pēdējos četrus gadus, kopš Latvijā strauji pieaug elektro auto skaits, arvien vairāk izgaismojas problēma, ka trūkst ziņošu mehāniķu to labošanā, vēstī 360TV ZIŅneši.

360TV ziņnese Ramona Zariņa devās uz reģioniem pie automehāniķiem un uzdeva jautājumu: “Ja man būtu elektroauto un es ar to pieripotu pie kāda lauku servisa vārtiem vai automehāniķi vispār būtu spējīgi man palīdzēt un uzņemtos elektroauto remontēšanu?”

Automehāniķis Cēsīs Mārcis atbildēja: “Nē, absolūti nē. Tā ir pilnīgi jauna industrija kura vēl ir attīstībā, tur tikai un vienīgi pie dīlera.” Arī citi uzrunātie reģionu mehāniķi saka: “Kas ir saistīts ar elektrību, droši vien, ka nē. Tur ir papildus jāmācās un jāiziet kaut kādi kursi.”

Valstiski jau tiek stimulēta eleketroautoiegāde, lai tie būtu arī tālos Latvijas nostūros. Ziņnešu uzrunātajos servisos saka - pielāgoties elektroauto remontēšanai vismaz pagaidām tie neplāno.

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas