Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Veco mēbeļu demontāža un utilizēšana jaunam dzīves sākumam

Kāds ir ātrākais veids, kā pāršķirt dzīvē lappusi un uzsākt jaunu tās nodaļu? Atbrīvoties no liekā un dot vietu jaunajam! Pat tik elementāra lieta kā veco mēbeļu izmešana var būtiski uzlabot cilvēka emocionālo stāvokli un palīdzēt spert dzīvē soli uz priekšu. Attiecības, karjera, personiskā izaugsme, uzņēmuma paplašināšana – lai arī ko Tu plānotu jaunu šogad izdarīt, labāk tas sekmēsies, ja atbrīvosies no lietām, kas bloķē pozitīvās vibrācijas. Ne jau velti Johannesburgas iedzīvotāji Jaunajā gadā izmet vecās mēbeles laukā pa logu. Atbrīvošanās no nevajadzīgas nekārtības simbolizē jaunu sākumu – kā privātajā sektorā, tā biznesā.

Pozitīva, motivējoša un efektīva vide kā mājās, tā darbā

Palūkojies apkārt. Vai Tev patīk tas, kā pašlaik ir iekārtota Tava māja? Vai patīk iegādātās mēbeles? Vai tās ir labā stāvoklī un funkcionālas? Vai tās Tevi motivē un rada prieku efektīvi darboties? Ja atbilde ir nē, tad, iespējams, ir pienācis laiks jaunām lietām. Uzņēmumu īpašniekiem iepriekš minētie jautājumi ir vēl svarīgāki, jo izveidotā darba vide būtiski ietekmē darbinieku labsajūtu, produktivitāti un efektīvāki. Iespējams, ka šogad nospraustos biznesa mērķus ļaus sasniegt tieši veco galdu nomaiņa un praktiskāku mēbeļu iegāde, tātad laiks uzlabot vidi kā mājās, tā darbā. Atliek vien izvēlēties jaunās mēbeles un iekārtas. Demontēt un utilizēt vecās mēbeles, kā arī uzstādīt jaunās – šos darbus uzticēt vari Komanda24.

Vecu mēbeļu demontāža, izvešana un utilizācija

Latvijā lielākais pārvākšanās serviss Komanda24 ir izcils sabiedrotais jautājumos, kas saistīti ar veco mēbeļu un tehnikas demontāžu, izvešanu un utilizāciju. To novērtē gan privātpersonas gan uzņēmumi, gan valsts iestādes, jo darbs tiek paveikt ātri un kvalitatīvi, turklāt visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums veic:

Jaunu mēbeļu piegāde, montāža un uzstādīšana

Arī jaunās mēbeles – to piegādi, montāžu un uzstādīšanu vari uzticēt šiem speciālistiem. Pieredze ir tā, kas ļauj Komanda24 efektīvi tikt galā ar tādiem uzdevumiem kā:

  • Virtuves mēbeļu iebūvēšana;
  • Dzīvojamās istabas mēbeļu salikšana;
  • Biroja mēbeļu samontēšana;
  • Veikala mēbeļu uzstādīšana;
  • Noliktavu komponenšu saskrūvēšana;
  • Elektro vienību pieslēgšana;
  • Sadzīves tehnikas nostiprināšana;
  • Santehnikas komponenšu saslēgšana;
  • Ventilācijas pievadu pievienošana, u. c.

Tie, kuri šādus pakalpojumus jau ir izmantojuši, iesaka pirms jebkura darba pakonsultēties ar speciālistiem, jo tas ļaus atrast labākos risinājumus. Tas ieekonomēs Tev gan laiku, gan naudu. Negaidi Jauno gadu, lai realizētu savus mērķus. Atbrīvojies no liekā un dod vietu jaunajam jau šodien!

Veco mēbeļu demontāža, Komanda24

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas