Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Veikalu tīkla"top!" apgrozījums pērn pieaudzis par 12,3%

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Veikalu tīkla"top!" apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 12,3% salīdzinājumā ar 2022.gadu, aģentūrai LETA pavēstīja veikalu tīkla valdes locekle un mārketinga direktore Ilze Priedīte.

Tāpat viņa informēja, ka 2024.gada pirmajā ceturksnī veikalu tīkla"top!" apgrozījums palielinājies par 5,4%.

Priedīte norāda, ka pērn atvērti četri jauni "top!" veikali, renovācija veikta 22 veikalos, atvērts jauns loģistikas centrs Rīgā, Dreiliņos, kā arī turpināti energoefektivitātes uzlabošanas projekti.

Tāpat viņa akcentē, ka pērn uzstādīti saules paneļi sešiem veikaliem "top!" Jelgavā, Ozolniekos, Rīgā, Aucē un Iecavā, kā arī loģistikas centram Smiltenē. 2024.gadā plānots saules paneļus uzstādīt vēl vismaz 17 objektiem.

Vienlaikus Priedīte atzīmē, ka, salīdzinot ar 2022.gadu, pērn pircēji vairāk iegādājās svaigos augļus un dārzeņus, bezalkoholiskos dzērienus, "top!" gatavotos konditorejas un kulinārijas produktus, margarīnu un sviestu, piena produktus, miltu un graudu izstrādājumus, svaigu gaļu, sausās brokastis, kā arī miltu un graudu izstrādājumus. Samazinājums novērots alkoholiskajiem dzērieniem, kafijai, ātri pagatavojamajām zupām, eļļai, kā arī preses izdevumiem.

Jau vēstīts, ka veikalu tīklu "top!" pārvaldītājs SIA "Iepirkumu grupa" 2022.gadā strādāja ar 12,075 miljonu eiro apgrozījumu un 148 944 eiro peļņu. Finanšu dati par 2023.gadu vēl nav publiskoti.

"Iepirkumu grupas" īpašnieki ir Egila Butka uzņēmums SIA "Firma Madara 89" (56,51%), AS "LPB" (17,82%), kuras patiesie labuma guvēji ir Juris Aizezers, Aloizs Norkus, Atis Sausnītis un Jānis Strautiņš, SIA "Mārksmens" (12,09%), kas vienlīdzīgās daļās pieder Dacei Brokai un Mārim Brokam, SIA "Dekšņi" (6,3%), kuras īpašnieki ir Sandra Pelce (70%), Anda Fogele (25%) un Evija Plece (5%), SIA "Madara 93" (4,01%), kas pieder Andrim Bērzkalnam, un SIA "Internet Marketing Agency" (3,26%), kuras vienīgā īpašniece ir Kristīna Bernāte. Uzņēmuma īpašnieki ir arī lielākie "top!" franšīzes veikalu pārvaldītāji.

Foto: Zane Bitere/LETA

Foto: Zane Bitere/LETA

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas