Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Videi draudzīgi risinājumi ēst gatavošanā

Ēdiens vairumam cilvēku ir viena no lielākajām dzīves baudām, tomēr, vai kādreiz esi aizdomājies par to, kā tavi ēst gatavošanas paradumi ietekmē vidi? Izmantoto produktu izcelsmei, iepakojumam, gatavošanas metodei un pat virtuves piederumu izvēlei ir ļoti būtiska nozīme ne tikai ēdiena garšā, bet arī ietekmē uz dabu.

Videi draudzīgi virtuves piederumi

Pirmais solis ceļā uz ilgtspējīgu virtuvi un veselīga ēdiena pagatavošanu ir atbilstoša trauku izvēle. Bieži tirdzniecības vietās pieejamie katli un pannas ir izgatavoti no materiāliem, kas satur toksiskus un dabai kaitīgus materiālus. Tas atstāj ietekmi ne tikai uz vidi, bet arī veselību. Ieguldot videi draudzīgos gatavošanas traukos, iespējams samazināt šo toksisko vielu daudzumu. Videi draudzīgi katli un pannas ir izstrādāti, ņemot vērā energoefektivitāti, tādējādi palīdzot arī ietaupīt uz enerģijas izmaksām. Par laimi izvēlēties videi un veselībai draudzīgus virtuves katlus un pannas nav grūti, ja vien zini, ko meklēt. FISSMAN ir viens no pasaules galda piederumu tirgus līderiem. Zīmola ražotie produkti atbilst visaugstākajiem kvalitātes, drošības un vides draudzīguma standartiem. Uzņēmums ražošanā izmanto tādus ilgtspējīgus materiālus kā nerūsējošais tērauds un čuguns, kas ir lieliska izvēle virtuves katliem un pannām. Šie materiāli ir izturīgi, ilgmūžīgi un kalpošanas laika beigās tos ir iespējams nodot un izmantot otrreizējai pārstrādei.

Nerūsējošais tērauds – piemērota izvēle visiem

Nerūsējošā tērauda katli un pannas tiek uzskatīti par videi draudzīgāko izvēli. Kvalitatīvi nerūsējošā tērauda trauki ir izturīgi, labi vada siltumu, nerūsē, karsējot neizdala kaitīgās vielas un ir saderīgi ar jebkuru plīts virsmu un cepeškrāsni. Šim materiālam nav smaržas, tas lietošanas laikā nemaina krāsu un neprasa īpaši saudzīgu lietošanu. Pat ļoti intensīvi lietoti nerūsējoša tērauda katli un pannas kalpo 7-8 gadus, bet, saudzīgi lietoti, tie var kalpot arī 10 un vairāk gadus. Šī materiāla trauki neietekmē ēdiena garšu un “nepierauj” ēdienu, padarot to par universālu un piemērotu izvēli ikvienā virtuvē.

Čuguna katli un pannas – iespējams, ilgtspējīgākais risinājums virtuvē

Čuguns ir ļoti izturīgs materiāls, kas, pienācīgi kopts, var kalpot pat vairākas paaudzes. Čuguna traukus var izmantot gan uz plīts, gan cepeškrāsnī, tie ir piemēroti lietošanai uz atklātas uguns, piemēram, griliem, un tie ir ideāli piemēroti cepšanai un ilgai sautēšanai. Šī materiāla pannas ir iecienīta izvēle īstenu pavāru vidū, jo tās lieliski apbrūnina ēdienu un veido kraukšķīgu garoziņu. Tomēr der zināt, ka jaunas čuguna pannas un katli pirms pirmās lietošanas reizes ir jānomazgā, jāizkarsē un jāietauko, lai izveidotu aizsargslāni pret koroziju un piedegumu. Šī procedūra jāatkārto ikreiz, kad uz čuguna traukiem parādās rūsas traipi, ēdienu sāk pieraut pie virsmas vai tam parādās metāliska piegarša. Fissman produktu klāstā ir dažādu dizainu čuguna katli, pannas un grillpannas, kas ilgstoši uztur siltumu un nedeformējas pārkaršanas gadījumā.

Emaljēta čuguna katli un pannas – unikāla kombinācija inovāciju cienītājiem

Fissman SEAGREEN sērijas emaljētie čuguna katli un pannas ir ērts, funkcionāls, praktisks un skaists risinājums mūsdienīgiem cilvēkiem. Tā ir lieliska materiālu kombinācija, kas ir droša gan veselībai, gan videi un atbilst kā profesionālu pavāru, tā ikdienas vajadzībām. Izgatavoti no vieglā čuguna ar pret piedeguma pārklājumu XylanPlus, kas palīdz novērst ēdiena pielipšanu un rūsēšanu, tie neprasa īpašu apstrādi pirms pirmās lietošanas un garantē drošu aizsardzību pret mehāniskiem skrāpējumiem uz daudziem gadiem. SEAGREEN vieglā čuguna pannas un katli ir par 50% vieglāki nekā tradicionālie čuguna izstrādājumi, padarot to par ideāli piemērotu izvēli cilvēkiem, kuri novērtē klasiskas vērtības.

Aplūko visu Fissman videi draudzīgo gatavošanas trauku piedāvājumu un sāc savu ceļu uz zaļāku dzīvesveidu ar kvalitatīvām un ilgtspējīgām pannām un katliem, turklāt veikalā Fissman iegādātās pannas var nest atpakaļ uz veikalu un nodot pārstrādei visa gada garumā, pretī saņemot 50% atlaidi jaunas pannas iegādei!

Foto: Fissman

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas