Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

VIDEO: Sēņojot Magone sastapusi bīstamu "gaileņu sargu"

"Mans baltais gulbis ir padevies!" Magone spiesta viena pati cīnīties ar plūdiem

Realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" dalībniece un dzejniece Magone Liedeskalna sociālajos tīklos dalījusies ar piedzīvojumu – sodoties lasīt gailenes, viņa sastapusi vienu no bīstamākajiem Latvijas meža iemītniekiem – odzi.

Video redzams, kā čūska, kuru Magone nosauc par "gailenes sargu", kustina galvu un vēro apkārt notiekošo.

Nāku pakaļ – čau, skaistulīte. Galvu jau kustina, kur nu nolaidīsies… Cerams, ka ne uz manu pusi," saka Magone

un piebilst: "Re kur man gaileņu sargs šodien!"

Lai arī sastapšanās ar odzi lielākajai daļai cilvēku raisītu bailes, Magone notikumu pārvērš savdabīgā sarunā ar čūsku, saucot to par "glaunu odzi" un novēlot tai doties prom: "Laidies, laidies pie maniem nedraugiem, ne pie manis!"


Lasi arī!

Magone Liedeskalna sociālajos tīklos dalās ar neparastu atradumu mežā

Magone nostalģijas mākta Liepājā ķer pēdējos saules starus

Magone sašutusi: "Nu, mīlīši, kas tas ir ar tām birstēm mūsu laikos?"

magone.burka/Instagram

magone.burka/Instagram

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas