Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Viss par lāzerepilāciju

Primelaser - epilācija, foto no baborbeautyspa.lv

Primelaser - epilācija, foto no baborbeautyspa.lv

Apnicis cīnīties ar nevēlamo apmatojumu un tracina ieaugušie matiņi un to radītie ādas iekaisumi? Lielākā daļa sieviešu un vīriešu ar šo problēmu ir saskārušies! Ir dzirdēts par lāzerepilāciju, bet nav līdz galam skaidrs, kas tas ir? Mēs paskaidrosim visu par lāzerepilāciju!

Lāzerepilācijas iekārtu atšķirības

Lāzerpeilācijas iekārtas skaistumkopšanas iestādēs ir atšķirīgas, ne visas tās ir pietiekami efektīvas kvalitatīvam un ilgstošam rezultātam. Pārsvarā pieejamās iekārtas ir diodes lāzeri, kas nodrošina 810 nanometru lāzera stara dziļumu, kas ir ļoti labs rādītājs, tomēr lielākai daļai lāzerepilācijas iekārtu nav pietiekama jauda, lai iznīcinātu smalkos un gaišos matiņus. 900 – 2000W iekārtas iznīcina vien tumšos un rupjos matiņus. Lai matiņus iznīcinātu pilnībā, lāzera impulsa iedarbības laikam jābūt īsākam par matiņa termorelaksācijas laiku, kas ir parametrs tam, cik ātri atziest matā esošais melanīns pēc lāzera impulsa saņemšanas. Vienīgi augstas jaudas lāzeriekārtas ir spējīgas panākt, ka mata termorelaksācijas laiks ir garāks par lāzera impulsa laiku.

Primelase HR lāzerepilācijas iekārta

Primelase HR ir jaudīgākā jaunās paaudzes lāzerepilācijas iekārta, kas nodrošina 4800W lielu jaudu, kā arī šai lāzerepilācijas iekārtai ir dubultā dzesēšanas sistēma un īpašs elements, kas padara procedūru mazsāpīgu, jo uztur ādā 5 grādu temperatūru, sajūta pielīdzināma kniebšanai un ir viegli panesama. Ar Primelase HR lāzerepilācijas procedūru iespējams veikt ļoti ātri – kājas visā garumā tiek apstrādātas 10 – 20 minūtēs, jo tiek izdoti 3 lāzera impulsi sekundē, kā arī tādēļ, ka ar lielāka izmēra kristāla aplikatoru tiek nosegts lielāks ādas laukums.

Cik seansi nepieciešami

Ir trīs matiņu augšanas fāzes – anagēnā (rezamā fāze), katagēnā un telagēnā. Pat ar augstas jaudas lāzeru ir neiespējami iznīcināt visus matiņus vienā lāzerepilācijas seansā, jo lāzers iznīcina tikai anagēnās fāzes matiņus, kas katrā ķermeņa zonā ir dažādā daudzumā. Pēc tam jāatkārto lāzerepilācijas procedūras seanss, kad telagēnās fāzes matiņi izauguši anagēnā fāzē.

Ar Primelase HR lāzerepilācijas iekārtu maksimāli rezultāti iegūstami sešās reizēs ar astoņu nedēļu intervālu.

Pirms lāzerepilācijas procedūrām jāievēro

- Pirms paredzamās lāzerepilācijas procedūras nedrīkst veikt jebkāda cita veida matiņu depilāciju, izņemot skūšanos

- 3 dienas pirms un pēc lāzerepilācijas procedūras, nedrīkst lietot spirtu saturošu kosmētiku apstrādājamajā ķermeņa zonā, piemēram, losjonus.

- Tetraciklīna grupas antibiotikas, fluorhinalonu grupas preperātus nedrīkst lietot 2 nedēļas pirms paredzamās lāzerepilācijas procedūras!

- Pirms procedūras jānoskuj apstrādājamās zonas, bet nedrīkst lietot ne dezodorantus, ne losjonu, ne cita veida kosmētiskos līdzekļus.

Kas jāņem vērā

- Lāzereplācijas procedūra nav iedarbīga uz sirmiem un ļoti gaišiem matiem.

- Lai gan ar Primelaser HR pastāv iespēja iznīcināt matiņus neatgriezeniski, jārēķinās, ka tie var atsākt augt hormonālu izmaiņu ietekmē.

- Apstrādātajā vietā var būt ādas apsārtums un perifolikulārā tūska, kas nozīmē, ka var ieveidoties mazi pūslīši, kas var saglabāties no pāris stundām līdz dažām dienām.

Kontrindikācijas

- Grūtniecība un zīdīšanas periods

- Sirmi vai ļoti gaiši mati

- Infekcijas slimības

- Ādas slimības

- Onkoloģiskas saslimšanas

- Cukura diabēts

- Imūnsistēmas slimības

- Ķirurģiskas procedūras epilējamā zonā pēdējo 3 mēnešu laikā

Jaunākā un jaudīgākā lāzerepilācijas iekārta pieejama “Babor Beauty Spa”. Nenokavē pieteikšanos uz procedūru, kamēr vēl ir izdevīgas akcijas!

Primelaser - epilācija, foto no baborbeautyspa.lv

Primelaser - epilācija, foto no baborbeautyspa.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas