Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Zaudēt svaru un ēst garšīgi

Par to, cik liela loma svara kontrolē ir veselīgam un sabalansētam uzturam, mūsdienās īsti vairs nav diskusiju. Kombinējot veselīgu uzturu un kustību, ķermenis un gars var piedzīvot patiešām brīnumainas pārvērtības. Ja sporta kluba apmeklējumu ikdienas vāveres skrējienā vēl izdodas ieplānot, tad veselīgu maltīšu sagatavošana daudziem ir klupšanas akmens. Te gan nevajadzētu baidīties “lūgt palīdzību no zāles” – atrast uzņēmumu, kurš saplānos jūsu ēdienkarti un ļaus zaudēt liekos kilogramus, ēdot garšīgi un sabalansēti. Galvenie ieguvumi?

Garšīgs un sabalansēts uzturs

Tas ir mīts, ka veselīgs ēdiens nav garšīgs - svarīgākais, lai tas būtu sabalansēts! Un ēdot sabalansēti var nobaudīt arī mutē kūstošu siera kūku un šokolādes mafinus. Veselīgu dienas ēdienkarti var sastādīt paša spēkiem, bet var lūgt profesionāļu palīdzību ēdienkartes sastādīšanā.

Laika ekonomija

Veselīga ēšana nereti ietver nopietnu plānošanu, kas patiesībā paņem pat lielāku laiku kā pati gatavošana. Proti, jāsastāda nedēļas ēdienkarte, jāiegādājas produkti un tad tāds “sīkums” kā ēdiena gatavošana. Piekritīsiet, ka ēst veselīgi ir vēl ērtāk un vieglāk, ja viss tiek atvests un gandrīz vai ielikts jūsu ledusskapī. Tāpēc ir vērts izmantot iespēju, kad veselīgs ēdiens tiek piegādāts līdz mājām vai ofisam katru dienu jums piemērotā laikā.

Vielmaiņas sakārtošana

Kas der vienam, tas, iespējams, pilnīgi noteikti nederēs otram, tāpēc svarīgi atrast speciālistus, kuri veselīgu maltīti svara samazināšanai gatavos atbilstoši katra individuālajām vēlmēm un īpatnībām, piemēram, pielāgos to alerģijas vai kāda produkta nepanesības gadījumā. Turklāt jāatceras, ka veselīgas ēšanas pamatmērķis ne vienmēr ir svara nomešana, vielmaiņas sakārtošana, ar pilnvērtīgu uzturu dzīves kvalitāti būtiski var uzlabot arī cilvēki bez liekā svara.

Svaigi produkti

Atzīsim, ka diezgan bieži var apjukt, kuri tad ir tie paši svaigākie produkti un kur tos iegādāties? Uzticot veselīga ēdiena pagatavošu citiem, tas būs pēdējais, par ko būs jālauza galva, jo par visu būs padomāts, piegādājot veselīgu uzturu dienu no dienas. Saprotams, ka maltītēm netiek pievienots sāls, cukurs vai citi garšas pastiprinātāji.

Tirgus līderis sabalansētu, veselīgu maltīšu sagatavošanā un veselīgas nedēļas uztura ēdienkartes sastādīšanā jau astoņus gadus ir uzņēmums Healthy Box. Viņu mērķis ir nodrošināt, lai ikviens ēstu sabalansēti ne tikai vienu mēnesi gadā, bet darītu to katru dienu. Tāpēc veselīga maltīte tiek gatavota ar mērķi, lai ikvienam no mums būtu ērtāk un vieglāk dzīvot. Turklāt ēdiens tiek piegādāts līdz katra mājām vai birojam.

Kādas ir Healthybox piedāvātās maltīšu iespējas?

Healthy Box piedāvā trīs programmas: Slim, Comfort un Sport. Slim programma domāta klientiem, kuri vēlas atbrīvoties no liekajiem kg. Rezultāti ir redzami jau pirmajās piecās dienās. Comforta programma paredzētas klientiem, kuri vēlas uzturēt veselīgu ķermeni un ēst sabalansēti, veselīgi ikdienā. Sporta programma paredzēta visiem, kuri ir fiziski aktīvi, nodarbojas ar sportu un vēlas uzņemt ķermeņa masu.

Healthybox

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas