Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Zeltiņa perfekti pārvalda itāļu valodu, Māra Sleja ceļojot mēģina ievērot zero-vaste principus – jauns ceļojumu šovs “Zemīt, paveries!”

Televīzijas ekrānos jau pavisam drīz jauns šovs par ceļošanu “Zemīt, paveries”. Tajā divi pāri dosies ceļojumā un baudīs izvēlēto galamērķi no dažādiem aspektiem. Pirmajā ceļojumā uz saulaino un gardo Romu dosies aktrise, uzņēmēja, “Soulstones by Agnese Zeltiņa” īpašniece Agnese Zeltiņa ar savu draudzeni Darju, un modele, radio personība Māra Sleja ar savu draugu Jāni. Visai kolorītās slavenības ar saviem pāriniekiem, šaurajās Romas ielās piedzīvos gan kārtīgu iepirkšanās drudzi, gan ar ceļošanu saistītas nesaskaņas, taču visām pāri - īstu sacensības garu. Uz spēles galvenā balva – pašu un pretinieku ceļojuma laikā neiztērētā nauda vai Spēles galvenā balva – pašu un pretinieku ceļojuma laikā neiztērētā nauda!

Vairāk par ceļojuma piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem un uzvarām šovā “Zemīt, paveries!” uzzināsi jau no 3. februāra izklaides platformā Tet TV+ un no 4. februāra, katru sestdienu plkst. 20.30 kanālā 360TV.

Raidījuma nosaukums “Zemīt, paveries”, lieliski atspoguļo latviešu sakāmvārdu, kuru lietojam gan labā, gan sliktā nozīmē brīžos, kad esam pārsteigti no piedzīvotā un redzētā. Un galu galā, jebkura valsts vai zeme, uz kurieni mēs dodamies, mums paver dažādas iespējas.

Pirmajā šova ceļojumā dosies modele un zero-vaste dzīves veida piekritēja Māra Sleja ar savu draugu Jāni un Agnese Zeltiņa ar savu draudzeni Darju.

Māra atzīst: “Līdz šim visiem ceļojumu raidījumiem biju atteikusi, bet šoreiz interesanta šķita ideja par "ceļošanu citādāk", naudas ietaupīšanu un mērķi sasniegt labāko rezultātu par mazāko budžetu! ”

Naudas taupīšana šajā šovā ieņems lielu lomu, jo par piešķirto budžetu – 1000 EUR uz četrām dienām, dalībniekiem ir gan jāietur maltītes, gan jāapskata tūristu iecienītie apskates objekti. Un kāds gan ceļojums bez “šopinga”. To pēc pilnas programmas varēs izbaudīt gan Agnese Zeltiņa kopā ar savu draudzeni Darju, paviesojoties kādā apģērbu veikalā, gan Māra Sleja ar Jāni dodoties pēc vinila platēm. Jautājums, vai viņiem būs iespēja tērēt savu vai pretinieku budžetu? 1000 EUR budžets uz 4 dienām ir diezgan pieklājīga summa, lai par to varētu izpildīt visas savas kaprīzes – nu gandrīz visas. Taču vai slavenības izvēlēsies tērēt vai taupīt, lai iegūtu galveno balvu ? Tātad 4.sērijas beigās tas pāris, kurš būs iztērējis mazāk naudas iegūs ne tikai pašu, bet arī pretinieku neiztērēto budžetu.

Šova mērķis ir parādīt televīzijas skatītājiem kā ceļo slavenības un iespējams arī skatītājiem pēc raidījuma noskatīšanās radīsies vēlme doties uz kādu no gala mērķiem un apskatīt tieši to, ko redzējusi, piemēram, Agnese Zeltiņa vai Māra Sleja. Varbūt ir vērts uz Romu aizbraukt vēlreiz, ja pat esat tur bijuši ?

Ceļojuma laikā Agnese atzīst: “ Ceļojuma partnera izvēle ir svarīga. Šim cilvēkam ir mazliet jāsaprot, kas ar cilvēkiem notiek stresa apstākļos, kāds ceļojums, priekšā gaidāms. Man līdzi bija cilvēks, kurš arī saprot šos noteikumus, kurš palīdz un atbalsta. Ceļojums mūsu attiecības tikai stiprināja.

Ceļojuma laikā abas komandas tiks izaicinātas ar dažādiem uzdevumiem, bet galvenais gan dalībniekiem, gan zvaigznēm būs iespēja paskatīties uz gala mērķi ne tikai no tradicionālajiem skatu punktiem un apskatīt ne tikai populārākos apskates objektus. Centīsimies Romā atrast un parādīt arī neparastus lietas.

Kā jau īstā ceļojumā neiztikt arī bez domstarpībām, kas radīsies ceļotāju starpā. Kas notiks īsi pirms došanās pirmajā vakarā uz vakariņām ? To skatieties jau “Zemīt paveries” 1.epizodē. Ko darīt, ja pēkšņi atklājas ka šovakar nav nakts māju viesnīcā ? Vai dalībnieki būs ar mieru nakšņot mašīnā ? Un kā iziet no situācijas, ja uzdevumā teikts, ka šovakar jāvakariņo kopā ar īstu itāli ?

Romas piedzīvojums būs kā sulīga pica, ārpusē kraukšķīgiem notikumiem un pilsētas skatiem pilna, bet iekšpusē sulīgiem iespaidiem un notikumiem bagāta. Šovs “Zemīt, paveries!” jau no 3. februāra izklaides platformā Tet TV+ un no 4. Februāra sestdienās plkst. 20.30 kanālā 360TV!


Zemīt, paveries! Foto:publicitātes foto

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas