Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Cityfinances" SIA - Kredīts uzņēmumiem

Ganību dambis 17a, Rīga, LV-1045
10Vērtējumu skaits
4.2Vidējais vērtējums
?Tavs vērtējums
Kvalitāte:4.2
Cena:4.2
Serviss:4.2
Atrašanās vieta:4.2
Lūdzu, ienāc, lai atstātu atsauksmi
Žanis Ozoliņš
Pirms 3 mēnešiem

Cityfinances ir lielisks uzņēmums. Ļoti profesionāla klientu apkalpošanas komanda, jo precīzi izskaidroja visu par kredīts uzņēmumiem. Saņēmu kredīts uzņēmumiem 2 dienu laikā bez liekas birokrātijas. Ļoti iesaku

Dāvis Bērziņš
Pirms 6 mēnešiem

Tieši šodien saņēmu nepieciešamo kredīts uzņēmumiem summu. Konsultants bija izpalīdzīgs, pieklājīgs un ātri un precīzi atbildēja uz maniem jautājumiem par finansējuma piešķiršanu.

Roberts Bērziņš
Pirms 7 mēnešiem

Ļoti ātrs un elastīgs kredīts uzņēmumiem, kas ir alternatīva bankas finansējumam, taču pieeja ir personiskāka un saņemt var dažu stundu laikā. Liels paldies par profesionālo attieksmi un ātro risinājumu. Noteikti ieteikšu saviem draugiem uzņēmējiem.

Rolands Zvirbulis
Pirms 8 mēnešiem

Ļoti ātrs un elastīgs kredīts uzņēmumiem, kas ir alternatīva bankas finansējumam, taču pieeja ir personiskāka un saņemt var dažu dienu laikā. Liels paldies par profesionālo attieksmi un ātro risinājumu. Noteikti ieteikšu saviem draugiem uzņēmējiem.

Krista Kalniņa
Pirms 9 mēnešiem

Cityfinances ir lielisks nebanku kredītu devējs uzņēmumiem. Klientu servisa līmenis ir augstā līmenī. Man radušos jautājumus un neskaidrības par kredīts uzņēmumiem ātri palīdzēja atrisināt Ivars.

Saturs turpināsies pēc reklāmas