You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Audzināt dvīņus - Gundega Skudriņa pastāsta, kā tas ir

Pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, 360TV šova "Vakars uz dīvāna" ekrānšāviņš

Pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa, 360TV šova "Vakars uz dīvāna" ekrānšāviņš

Šarmantā pasākumu rīkotāja Gundega Skudriņa audzina trīs bērnus - vecāko meitu Gerdu Jasmīnu un jaunākās dvīnes Gabrielu un Grētu. Viņa pastāstīja, ka tikt galā ar dvīņiem ir "hārdkors", jo viss uzreiz ir dubultā: "Visi domā, ka es daudz un smagi strādāju, bet tās ir pupu mizas salīdzinājumā ar dvīņu audzināšanu. Visu cieņu dvīnīšu un trīnīšu māmiņām un tētiem. Ar vienu bērnu visi kreņķi, mīlestība un palaidnības jau ir gana, taču dvīņiem viss ir dubultā."

Tikt galā ar dvīņiem pavisam nav viegli, taču Skudriņas panākumu atslēga slēpjas menedžmentā: "Iedomājies, ka tu brokastīs smērē maizītes - jādomā, kuram dot pirmajam, jo otrs noteikti apvainosies. Man bija jāiemācās daži triki, kā šādas lietas darīt vienlaicīgi."

Kā zināms, Skudriņas dvīnes nāca pasaulē 2011. gada pavasarī. Šogad dvīnēm pievienojās arī divi kaķi, lai meitenēm nebūtu jādala viens mājdzīvnieks. "Mājās bija par maz jezgas un rūpju. Dvīņiem pievienojās vēl vieni dvīņi. Pūkaini, nerātni un ļoooti, ļooti mīļi. P.S. Un tagad es pārvērtīšos par kaķu tanti un visiem kritīšu uz nerviem ar kaķu bildītēm," Gundega šopavasar rakstīja sociālajos tīklos, atklājot, ka jaunos ģimenes locekļus sauc Haruko un Nasuro.

Zemāk skaties pilnu 360TV šova "Vakars uz dīvāna" epizodi, kurā Skudriņa pastāstīja arī par savu aizraujošo darba ikdienu. Vairāk par savām mīļākajām slavenībām meklē 1188 Play!

Tevi varētu interesēt arī šis:

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...