You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Kas ir digitāli printēts stikls un kādas ir tā izmantošanas iespējas?

Glāzeri BT

Digitāli printēts stikls paver plašas radošās iespējas un izpausmes interjerā un arhitektūrā. Ar tā palīdzību tiek nojaukta robeža starp mākslu un grafisko dizainu, ļaujot iegūt unikālu rezultātu, kas priecēs acis, turklāt būs arī ļoti praktiski izmantojams.

Kādas ir digitālās printēšanas priekšrocības?

  • Zemākas izmaksas

Printējot digitāli, nav nepieciešami atsevišķi apstrādes posmi atšķirībā no citām metodēm, tāpēc klientiem tiek nodrošinātas konkurētspējīgas cenas. Turklāt, tā kā tiek printēts tieši uz īstā materiāla, nepieciešamajā daudzumā, nav vajadzības iegādāties vairāk kā paredzēts izmantot un arī tas palīdz ietaupīt.

  • Iespējams veikt izmaiņas

Pirms gala produkta printēšanas iespējams apskatīt kā izskatīsies rezultāts un, ja nepieciešams, veikt izmaiņas dizainā.

  • Konsekvence turpmākajā darbā

Kad dizaina variants ir apstiprināts un izprintēts vienreiz, tas nekur nepazūd un vajadzības gadījumā iespējams atkārtot printēšanas procesu tik daudz reižu, cik nepieciešams, iegūstot tieši tādu pašu rezultātu.

  • Daudzveidība

Digitālajai printēšanai nav striktu ierobežojumu ne materiāla, ne izmēru ziņā.

  • Ātrums

Process notiek ātri un kvalitatīvi, starp digitālā faila saņemšanu un gala produkta izsniegšanu nav nekādi starp-posmi, kas kavētu izpildi.

Kā notiek digitālā printēšana uz stikla?

Tā ir inovatīvā tehnoloģija, kas novērš sietspiedes un UV printēšanas trūkumus. Pēc krāsošanas ar speciālo keramisko tinti stikls tiek norūdīts, lai veidotos ciešs tintes savienojums ar stiklu, kas nodrošina izturību pret UV-stariem

Kādas ir digitāli printēta stikla izmantošanas iespējas?

  • Tas ļauj arhitektiem, dizaineriem un inženieriem īstenot drosmīgākās idejas stikla dekorēšanā.
  • Iespējams ražot unikāla dizaina stikla fasādes, margas, starpsienas, durvis, grīdas, mēbeles, lifta šahtu stiklojumus, virtuves paneļus utt.
  • Rūdīts digitāli printēts stikls var būt daudzkrāsains un vienkrāsains, veidojot uz stikla bildes, zīmējumus, ornamentus vai grafiku.
  • Atšķirībā no UV printēta stikla, digitāli printētu stiklu var izmantot ne tikai iekšdarbiem (interjerā), bet arī āra darbiem (eksterjerā), piemēram fasādēm.

SIA Glāzeri BT kopš 2016.gada piedāvā ar keramisko tinti digitāli printētu stiklu, turklāt uzņēmuma ir vienīgā digitālās printēšanas iekārta Latvijā un tās izšķirtspēja ir 800dpi, kas ir labākais rādītājs Baltijas valstīs.


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...