You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Vīrietis piekrāpj sievu ar viņas draudzeni – kāpēc tā notiek

Draudzenes. Foto:Liza Summer. Pexels.com

Draudzenes. Foto:Liza Summer. Pexels.com

Lai kā mums negribētos domāt pretēji, situācijas, kad vīrietis piekrāpj sievu ar viņas draudzeni nemaz nav tik retas. Protams, ka atklājot ko tādu šoks ir neizmērojams, jo nodevība saņemta no diviem cilvēkiem vienlaikus.

Kāpēc tieši ar draudzeni

Nereti šis ir pirmais jautājums, kas ienāk prātā pēc tam, kad nepatīkamais notikums nācis gaismā. Te gan uzreiz jāsaka, ka šī vīra izvēlētā sieviete nekādā gadījumā nav uzskatāma par draudzeni, jo draudzenes gluži vienkārši tā nemēdz rīkoties. Paziņas gan. Jāsaprot arī, ka šajā gadījumā nevar meklēt vienu vainīgo. Piemēram, ja vīrs sāk taisnoties, ka ‘’ draudzene’’ pati viņam nemitīgi ‘’plijusies virsū’’ vai ‘’ draudzene’’ stāsta, ka vīrs viņai nemitīgi piesējies – tas īsti nemaina lietas būtību. Protams, iniciators, iespējams, tiešām bija viens no abiem, bet gala rezultātā sakarā ielaidās abi. Un vienlīdz vainīgi ir abi. Kāpēc tieši ar draudzeni? Šad tad tiešām veidojas situācijas, kad diviem cilvēkiem bieži esot kopā rodas savstarpējas dzirksteles. Bet lielākoties ir nedaudz savādāk. Ja kāds no abiem ir tendēts uz krāpšanu – ‘’draudzene’’ vai ‘’draudzenes’’ vīrs ir tā teikt viegls mērķis. Nereti kopā tiek pavadīts daudz laika un netrūkst iespēju šad tad tā kā joka pēc pakoķetēt un pavisam nemanot joki nonāk līdz realitātei.

Sava loma arī vēlmei atriebties

Kā jau iepriekš minēts – viena vainīgā šādā situācijā nav pilnīgi noteikti. Tomēr var gadīties, ka ‘’ draudzenei’’ šis romāns ir bijis tikai atriebība. Nereti cilvēki patiesībā gadiem ilgi nespēj piedot un aizmirst kādus pavisam senus un niecīgus aizvainojumus. Un šāda tipa cilvēki var ilgi turpināt ‘’ draudzēties’’ un paralēli arī kalt atriebības plānus. Un romāns ar ‘’ draudzenes’’ vīru pilnīgi noteikti ir izcila atriebība. Tāpat arī savā ceļā var nākties sastapt ļoti skaudīgas sievietes. Tāda persona ilgi var tēlot draudzeni, bet patiesībā visu laiku skaust un nespēt tikt galā ar vēlmi sabojāt apskaustās personas dzīvi.

Vai piedod

‘’ Draudzenei’’ noteikti nē. Viennozīmīgi šis cilvēks ir toksisks un diez vai kādreiz dzīvē spēs mainīties. Šāda rīcība ir ļoti zemiska un tādi draugi nevienam nav vajadzīgi. Ar vīru, protams, ir nedaudz sarežģītāk. Patiesībā jau nevienu krāpšanu piedot nav viegli. Un galu galā vīrs taču saprata, ka ar šādu gājienu nodarīs sievietei pāri dubulti sāpīgi… Tomēr ģimenes dzīve ne vienmēr rit, kā no rozā pasākām. Kļūdīties varam mēs visi. Līdz ar to, pirms pieņemt lēmumu – ir vērts ļoti nopietni izrunāties un ļoti nopietni apdomāties. Ja divatā adekvāti izrunāties nesanāk, iespējams, ka var noderēt laulību konsultanta palīdzība.

Skaties arī video, ku Una Ulme atklāj savu stāstu par to, kā vīrs krāpis viņu ar draudzeni

Interesanti:

Agrita atklāj savu stāstu par vīra un draudzenes nodevību

Vai vīrieši krāpšanu uztver savādāk nekā sievietes

Vai stāstīt partnerim par vienas nakts sakaru


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...