Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Vai stāstīt partnerim par vienas nakts sakaru

Vienas nakts sakari. Foto:cottonbro, Pexels.com

Vienas nakts sakari. Foto:cottonbro, Pexels.com

Dzīve nav perfekta un gana liela daļa laulību arī tādas nav. Protams, ka krāpt ir slikti un necienīgi pret partneri. Bet kā rīkoties, ja sānsolis tomēr ir gadījies? Varianti ir tikai divi – noklusēt par to vai arī atklāti atzīties partnerim notikušajā. Abos variantos jārēķinās ar dažādām sekām.

Ja nolemts partnerim atklāt patiesību

Visnotaļ drosmīga rīcība. Bet, protams, ka arī ļoti slavējama un godīga. Tiesa gan sekas šai rīcībai var būt arī visai dramatiskas. Ļaunākais iespējamais scenārijs – partneris Jums gluži vienkārši nespēs piedod un izbeigs attiecības. Tāpat arī var gadīties, ka partneris Jums piedos, bet ilgi nespēs to aizmirst un nemitīgi ‘’ zāģēs’’ par notikušo. Labās ziņas – atklāti izrunājoties Jums pašam būs vieglāk apzināties, cik nopietnas sekas var būt vienam vienīgam sakaram. Tāpat atklāta saruna ar partneri var izgaismot problēmas, kas jūsu attiecībās radušās jau pirms sānsoļa. Un tikai problēmas apzinoties tās iespējams sākt risināt.

Ja nolemts par sānsoli noklusēt

Šis ceļš, protams, lielai daļai liekas drošāks. It īpaši, ja vienas nakts sakars tiešām bijis vienīgais un Jums ir nožēla par notikušo. Bet arī izvēloties par sānsoli noklusēt, jārēķinās ar iespējamajām sekām. Pirmkārt, izvēloties neatklāt taisnību, jābūt pilnīgi un galīgi pārliecināt, ka tas tiešām nekad un nekādā veidā nenāks gaismā. Jo ja par to izstāstīs kāds cits, nevis jūs – būs vēl tikai sliktāk. Otrkārt, jārēķinās, ka meli mēdz cilvēku ļoti grauzt un radīt gaužām nelāgas sajūtas. Un treškārt, saprotot, ka vienreiz ko šādu ir izdevies noslēpt – var rasties vēlme kādu mazu sānsolīti atkārtot vēlreiz, vēlreiz un vēlreiz… Un tad gan jārēķinās, ka esošajām attiecībām gals var pienākt ļoti strauji.

Skaties arī video ar Valda Meldera viedokli par to vai vērts partnerim atklāt par krāpšanu.

Interesanti:

Elīnas Gluzunovas vīrs publiski atzīst, ka krāpis sievu ar mīļāko

Kristīne Lindenblate uzskata, ka bez iemesla neviens '' pa kreisi'' neiet

Kašera viedoklis par krāpšanu esot attiecībāsIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...