You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

FOTO: Andris Kivičs dalās pārdomās par ceļošanu ar bērniem

Maija otrajā pusē Andris Kivičs ar ģimeni bija devies atpūtas ceļojumā uz Krētu. Pirms tam gan Andrim nācās pārliecināt bijušo dzīvesbiedri Madaru Raabi, lai ļauj viņam līdzi doties viņu kopīgajai meitai Keitijai. Rezultātā – viss beidzās labi un ceļojumā devās gan Andris ar sievu Lieni, gan divas viņa meitas – 3 gadus jaunā Mia un 10 gadus jaunā Keitija.

Andris stāsta, ka ceļojuma mērķis bija atpūsties un uzkrāt spēkus jauniem viņa koncertiem.

Šis ceļojums bija tīri atpūsties un laiskoties. Fantastikā vietā bijām – viss marmorā. Kur mēs dzīvojām, bija privātais baseins, 70 m2 numurs. Atļāvos vienreiz mūžā tā pa biezo atlaist. Ko mēs darījām? Peldējāmies baseinā, 3 reizes dienā devāmies ēst. Brīvības sajūta fantastiska!

Andris neslēpj, ka viņam bija svarīgi ne tikai pašam atpūsties, bet arī meitai Keitijai, ar kuru viņš ikdienā nedzīvo kopā, parādīt plašāku pasauli.

Es viņai gribēju parādīt, ka dzīve neaprobežojas tikai ar Siguldu un Cēsīm. Vispār tas bija brīnums, ka viņa tika. Viņai ļoti patika – viņa dienā peldējās 5h baseinā.

Andris atzīst, ka jūtas laimīgs, ka viņam bija iespēja ceļot kopā ar divām meitām – arī meitenes ir bijušas priecīgas. Mūziķis arī atklāj, ka ceļošanai ar bērniem ir sava specifika.

"Pirmām kārtām vienam ir 10 un otram ir 3 gadi – bērniem ir savs funktieris. Ja tu, piemēram skaties saulrietu, bērns arī skatās, bet viņš var pateikt: "A, mēs drīz iesim mājās?"

Ar vienu bērnu ceļojot, problēmu nebūs nekad. Ceļojot ar diviem bērniem, var rasties varbūt kāda greizsirdības sajūta, bet to visu var mierīgā ceļā atrisināt – ar bērniem ir jārunā un jāskaidro. Ja lidosi ar diviem bērniem – pa lielam jau viss būs forši. Tik var gadīties situācijas, kad tu gribi pagulēt pie baseina, bet bērns grib spēlēties – tā ir dzīves situācija un tam tā jābūt. Mums meitenes ļoti labi saprotas un tas ir svarīgi!"

Lasi arī:

Andris Kivičs steidzami lūdz sabiedrības palīdzību

Andris Kivičs ar sabiedrības palīdzību tiek pie atļaujas vest meitu ceļojumā

Andris Kivičs ar ģimeni. Foto: personīgais arhīvs

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas