You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kas ietilpst kvalitatīva autoservisa pakalpojumu klāstā?

Ritošās daļas diagnostika, Autoserviss Rīgā, Iglit

Ritošās daļas diagnostika, Autoserviss Rīgā, Iglit

Automašīnu apkope ir svarīga daudzu iemeslu dēļ - tā ne tikai ietaupa laiku un naudu, bet arī glābt dzīvību, ja savlaicīgi tiek identificētas un novērstas problēmas. Regulāras apkopes autoservisā nodrošinās, ka jūsu automašīna tiek uzturēta labā stāvoklī, braukšana būs ekonomiskāka, jo vesels dzinējs strādā efektīvāk, kā arī tiks saglabāta automašīnas vērtība, kas būs ļoti svarīgi, ja izlemsiet to pārdot. Pārbaužu laikā tiek novērtēts viss – sākot no vispārējā nodiluma līdz pat šķidrumiem, bremzēm, motora stāvoklim. Ir ērti, ja visu nepieciešamo var veikt vienā un uzticamā autoservisā, kas pilnībā parūpēsies par automašīnu un tev nebūs jābraukā no viena meistara pie cita.

Ko ietver pilns autoserviss?

Autoservisa pakalpojumi var ietvert virkni dažādu pakalpojumu, tostarp:

  • Ritošās daļas diagnostika un remonts, riteņu ģeometrijas regulēšana, riepu montāža, balansēšana un remonts, sajūga remonts, izpūtēju remonts un maiņa.

· Bremžu sistēma - Bremžu šķidruma maiņa, trumuļu un disku maiņa vai slīpēšana, bremžu suporti – to maiņa un remonts, bremžu cauruļu izgatavošana un maiņa, bremžu pārbaude uz stenda.

  • Kondicionieru sistēmas uzpilde, kondicionieru apkope, kondicionieru remonts
  • Elektronikas remonts - aizdedzes sistēma, starteri, ģeneratori, lukturu regulēšana, signalizāciju uzstādīšana
  • Dzinēja remonts un apkope – tostarp dzinēja diagnostika un remonts, motora eļļas un filtru maiņa, dzinēja siksnu maiņa, izplūdes gāzu regulēšana, degvielas sistēmas remonts
  • Virsbūves remonts - baulēšana, metināšana, virsbūves ģeometrijas atjaunošana, bamperu maiņa un remonts, stiklu maiņa, stiklu ielīmēšana, automašīnas krāsošana un pulēšana, virsbūves mazgāšana un salona tīrīšana.

Tu pats nevari salabot savu auto

Daudzas modernas automašīnas ir datorizētas un sarežģītas, un lielākajai daļai automašīnu īpašnieku vienkārši nav instrumentu vai prasmju, lai droši un efektīvi veiktu šādu remontu. Elektroniskās vadības ierīces un degvielas iesmidzināšana ir padarījusi automašīnas vieglāk noregulējamas un uzturamas labā formā, taču to var izdarīt tikai ar pareizu datortehniku ​​un programmatūru un kompetencēm. Lai nodrošinātu, ka darbs tiek veikts pareizi, vislabāk ir uzticēties laba mehāniķa prasmēm un pieredzei.

Izvēlies uzticamu autoservisu Rīgā

Autoserviss SIA “IGLIT” darbojas jau kopš 1993.gada un šai laikā parādījis sevi kā konkurētspējīgs un kvalitatīvs pakalpojumu sniedzējs savā nozarē. Autoservisa materiālā un tehniskā bāze tiek periodiski atjaunota atbilstoši visām eirostandartu prasībām, servisā strādā augstu kvalificēts tehniskais personāls. To novērtē arī lielais sadarbības partneru skaits – uzņēmumam ir aptuveni 130 līgumi par automašīnu tehnisko apkopi juridiskām personām un liels daudzums pastāvīgu klientu, kuri ir pārliecinājušies par meistaru profesionalitāti.

Izlasi arī:

Ritošās daļas diagnostika, Autoserviss Rīgā, Iglit

Ritošās daļas diagnostika, Autoserviss Rīgā, Iglit

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar news

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas