You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

No zēngalviņas līdz princešu matiem – Kerkira Graudiņa atklāj savu ekstravaganto frizūru vēsturi

Pašmāju realitātes šova “Ģimene burkā” zvaigzne Kerkira Graudiņa ar matu krāsām un to garumu ir eksperimentējusi jau kopš pamatskolas laikiem. Radošās pārvērtības noteikti ir veids, kā viņa pauž savu spilgto personību, un vēlas tām iedvesmot arī citas sievietes. “Mati jau nav zobi – ataugs,” stāsta Kerkira.

“Ja es pareizi atminos, tie bija kādi četrpadsmit, piecpadsmit gadi, kad es pati mājās krāsoju matus. Pat tagad spilgti palicis atmiņā, ka es devītajā klasē nokrāsoju melnus matus un pēc tam pati tos balināju, mēģinot tikt uz blondajiem. Man tajā laikā bija ļoti īsi mati, kad galvas aizmugure bija sarkana, bet priekša – blonda,” portālam 1188.lv atklāj “Ģimene burkā” zvaigzne.

Cik es sevi atceros, tik ir eksperimentēts.

Viens no cilvēkiem, kas visbiežāk pieredzējis sievas ekstravagantās pārvērtības, ir Kerkiras vīrs Edgars: “Pirmajos gados viņš vienmēr bija tikai par to, lai man būtu blondi mati un es tos nemainītu, bet ar laiku viņš saprata, ka nevar mani ierobežot.” Edgars ne vienu reizi vien ir piedzīvojis šoka stāvokli, jo ir bijuši brīži, kad, izejot no mājām, Kerkira ir ar īsiem, blondiem matiem, bet atgriežoties viņa ir kardināli mainījusi savu imidžu uz gariem un tumši brūniem matiem. Kā vistrakāko brīdi viņa atminas momentu, kad vīrs nodzina zēngalviņu, taču, neskatoties uz biežajām pārvērtībām, Kerkira parasti atgriežas pie blondiem matiem plecu garumā.

Kerkira atklāj, ka ļoti lepojas ar savām meitām, kas, tāpat kā mamma, nebaidās no pārvērtībām: “Meitenes noteikti iedvesmojas no manis un es labprāt to arī atbalstu. Viņām ir bijuši blondi mati; tagad gan Loretai ir gaiši, bet Ramonai – tumši brūni mati.”

Kerkira nākamās matu pārvērtības plāno jau pavisam drīz. Kādas – viņa vēl nezina, bet pateikt, ka tagad plānots palikt tikai un vienīgi pie blondiem matiem, viņa nevar. Patiesībā apaukstēšanās pavisam nesen bija vienīgais iemesls, kas “Ģimene burkā” zvaigzni atturēja no spilgti ziliem matiem ar rozā šķipsnām. Kerkira atzīst, ka tajā brīdī, kad viņa pārvērtībām nav ļāvusi vaļu, Edgars ir mierīgi izelpojis un nodomājis “paldies Dievam”.

Par citām sievietēm Kerkira atzīst – ja viņas baidās eksperimentēt ar savu imidžu, tad nav vērts sevi piespiest košām pārvērtībām, bet tās, kuras ir drosmīgas un vēlas pamēģināt jaunu griezumu un matu toni, var pēc internetā pieejamām bildēm saprast, kādas sajūtas jaunais imidžs nesīs. Viņasprāt, nav arī slikta ideja iegādāties kvalitatīvas matu parūkas, lai, piemēram, dodoties uz kādu pasākumu, būtu iespēja uz neilgu laiku īstenot savas sapņu pārvērtības.

Lasi arī:

Kerkira Graudiņa. Foto: no Kerkiras Graudiņas personiskā arhīva

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas