You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Skarbā mācība uzņēmējiem no Suecas krīzes – starptautiskā kravu apdrošināšana

Starptautiskās kravas, jūras konteineri, Image by hectorgalarza from Pixabay

Starptautiskās kravas, jūras konteineri, Image by hectorgalarza from Pixabay

Suecas kanāla krīze ietekmēja visu pasaules ekonomiku, bet vistiešāk tika ietekmēti tie uzņēmumi, kuru kravas atradās tajā brīdī uz attiecīgā kravu kuģa, jo starptautiskajā tirdzniecībā pārvadātāju atbildība tiek ierobežota ar tiesību aktiem. Piemēram, gadījumā, ja kuģis uzskrien uz sēkļa, kuģa nocelšanas izmaksas sedz nevis kuģa kapteinis, bet gan šie izdevumi gulstas uz kravu īpašnieku pleciem jeb uzņēmējiem. Diemžēl izmaksas mēdz būt tik lielas, ka uzņēmumi mēdz bankrotēt. Īpaši apdrošināti kravu pārvadājumi ļautu izvairīties no šādu gadījumu finansiāliem zaudējumiem, un tā ir skarba mācība no skandalozās Suecas kanāla krīzes.

Kā izvairīties no neparedzamām kravu krīzes izmaksām?

DSV Latvia savā pieredzē ir novērojusi, ka reti kurš Komersants apzinās visus riskus, kas var notikt kravas pārvadājumu laikā, īpaši, ja tas ir multimodālais (kombinētais) transports, kur ir iesaistīti vairāki transporta veidi. Vēl retāk Klienti ir pazīstami ar kuģniecības likumiem, kas paredz materiālo atbildību pret pakalpojuma sniedzēju. Kuģniecībā ir tāds termins “General average”, kas ir jūras tiesību principa jeb vispārējais likums. Tas nosaka, ka visas jūras uzņēmumu ieinteresētās puses savā starpā proporcionāli sadala visus zaudējumus, kas rodas, lai ārkārtas situācijā glābtu kuģi un ar to saistītos visus riskus. Būtībā, “General average” ir piespiedu brīvprātīga kravas upurēšana.

DSV Latvia starptautiskie kravu pārvadājumi piedāvā saviem klientiem starptautisko kravu pārvadājumu pakalpojumus gan pa sauszemi, gan aviopārvadājumus, kā arī jūras kravu pārvadājumus. Lai pasargātu savus klientus no tādām nepatīkamām un neparedzētām situācijām, kādu nācās piedzīvot kravu īpašniekiem Suecas krīzes gadījumā, DSV Latvia bez papildus transporta pakalpojuma piedāvā arī apdrošināšanu, kas iekļauj visus riskus ar 0% pašrisku un atlīdzību līdz 110%.

Kādēļ kravu pārvadājumiem izvēlēties tieši DSV Latvia?

DSV ir pasaulē atzīts un visiem zināms uzņēmums, kas garantē drošus un kvalitatīvus, kā arī savlaicīgus vietējos un starptautiskos kravu pārvadājumus: negabarīta un lielgabarīta kravu pārvadājumus, bīstamo kravu pārvadājumus, termo kravu pārvadājumus, avio kravu pārvadājumus, autotransporta kravu pārvadājumus, jūras kravu un citu kravu pārvadājumus.

DSV rūpējas ne vien par kravu pārvadājumu kvalitāti, bet arī par Klienta sirdsmieru un finansiālo drošību transportēšanas laikā. Arvien lielāku popularitāti gūst kravas apdrošināšanas pakalpojums, ko DSV Latvia piedāvā sadarbībā ar DSV grupas meitas uzņēmumu - DSV Cargo Insurance Group. Šī kravas apdrošināšanas polise garantē aizsardzību uzņēmumiem pret finansiāliem riskiem, kas rodas kravas pazaudēšanas vai sabojāšanas rezultātā teju visiem kravu veidiem. Ja krava tiek sabojāta vai zaudēta, klientam, kurš ir apdrošināts, pilnībā kompensē preču aizstāšanas vērtību, izmaksas, kas saistītas ar transportēšanu, kā arī līdz 10% atmaksā peļņu. Kravu apdrošināšanu īpaši pielāgo klienta vajadzībām, turklāt apdrošināšanas atlīdzības izmaksu veic aptuveni 7 dienu laikā.

Starptautiskās kravas, jūras konteineri, Image by hectorgalarza from Pixabay

Starptautiskās kravas, jūras konteineri, Image by hectorgalarza from Pixabay

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas