You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Saturs turpināsies pēc reklāmas

"Viss ir atkarīgs no tevis!" Armands Simsons par atgūšanos pēc karjeras krīzes

Armands Simsons. Foto: 1188lv

Armands Simsons. Foto: 1188lv

TV personība Armands Simsons intervijā Andrim Kivičam atklāti stāsta par "tarakāniem", kas viņa galvā plosījušies pēdējā gada laikā zaudētās vizītkartes hokejā dēļ. Ieradums, komforts, stabila finansiālā situācija - tas viss vēl nesen šim cilvēkam tika nogriezts kā ar nazi. Par laimi, Armands pēc karjeras krīzes ir atpakaļ ierindā un atklāj, kā to var paveikt jebkurš cits.

“Veģetatīvā sistēma, manuprāt, ir ģitāra ar uzvilktām stīgām tavā organismā. Tu vari būt mierīgs, bet tad pēkšņi atnāk viens tarakāns un parausta stīgu, un tu mazliet sapurinies. Tev sāk nākt visādas stulbas domas.

Tev viss besī, tu nesaproti, ko tu gribi, kas tu esi, kas tu vispār gribi būt. Tad orķestrim pievienojas vēl pāris tarakāni un tad, kad viņi sāk trinkšķināt haotiskāko simfoniju pa to ģitāru. Un tas vairs nav nokontrolējams,” ar savu pieredzi atklāti dalās Armands.

“Tas man bija un arī jauniešiem tas ir!” atzīst Simsons.

“Varbūt es nelaidu klāt tos, kurus nevajadzēja laist klāt, bet es gribēju, lai nāk tie, kas mani var nomierināt un apstādināt ģitāru, jo paurī tev ir pilnīgs haoss. Tur nav nevienas atbildes, neviena jautājuma.

Vaicāts, kādi tarakāni rausta Armanda stīgas, Simsons uzskata, ka viņa lielākais orķestris saistīts ar pārorientēšanos savā darbības sfērā. “Tev jāpieņem tas, ka tev vairs katra mēneša 5. datumā neatnāks SMS ar algas paziņojumu. Bailes palikt bez naudas. Brīdis, kad tu saproti, ka 14 gadus 5. datumā saņem konkrētu summu un tagad vairs tā nebūs.”

Armands ir pārliecināts, ka stabilitāti cilvēks var iegūt pats, ka ir iespējams darboties tā, ka algas diena viņam ir katru dienu. “Viss ir atkarīgs no tevis!” uzsver Simsons.

Vairāk uzzini, noskatoties epizodi “Kivičs. Tieši un atklāti.”.


Armands Simsons. Foto: 1188lv

Armands Simsons. Foto: 1188lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Similar advices

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas