Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Cēsu AO - Āraiši

5:40 AM Cēsu AO
5:51 AM Āraiši
Cēsis-Ģikši-Skujene-Sērmūkši 6252 AS CATA
€0.85
8km
11min
8:15 AM Cēsu AO
8:27 AM Āraiši
Cēsis-Āraiši-Rīga 7731 AS CATA
€0.90
8km
12min
11:30 AM Cēsu AO
11:42 AM Āraiši
Cēsis-Ģikši 5070 AS CATA
€0.85
8km
12min
12:50 PM Cēsu AO
1:01 PM Āraiši
Cēsis-Līgatne-Gaujasmala-Skaļupe-Līgatne 5084 AS CATA
€0.85
8km
11min
2:00 PM Cēsu AO
2:12 PM Āraiši
Cēsis-Ģikši-Skujene-Sērmūkši 6252 AS CATA
€0.85
8km
12min
2:30 PM Cēsu AO
2:43 PM Āraiši
Cēsis-Līgatne-More-Zaube 6245 AS CATA
€0.85
8km
13min
5:10 PM Cēsu AO
5:22 PM Āraiši
Cēsis-Ģikši 5070 AS CATA
€0.85
8km
12min
6:40 PM Cēsu AO
6:51 PM Āraiši
Cēsis-Līgatnes stacija-Skaļupe-Gaujasmala-Līgatne 5084 AS CATA
€0.85
8km
11min