Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīgas SAO - Viļņas AO

Show past schedules
2:55 AM Rīgas SAO
6:55 AM Viļņas AO
Tallina-Rīga-Viļņa 149 AS Lux Express Estonia
€7-28
296km
4h
7:00 AM Rīgas SAO
11:10 AM Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 10min
7:30 AM Rīgas SAO
11:15 AM Viļņas AO
Rīga-Viļņa 8657 SIA "Norma A"
3h 45min
11:00 AM Rīgas SAO
3:15 PM Viļņas AO
Rīga-Berlīne 8450 SIA "Norma A"
4h 15min
11:00 AM Rīgas SAO
4:50 PM Viļņas AO
Rīga-Minstere 1014 SIA "Norma A"
5h 50min
12:00 PM Rīgas SAO
4:10 PM Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 10min
3:00 PM Rīgas SAO
7:15 PM Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 15min
4:10 PM Rīgas SAO
9:00 PM Viļņas AO
Rīga-Viļņa-Varšava 8998 AS "TOKS"
€17.00
4h 50min
5:30 PM Rīgas SAO
9:40 PM Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 10min
6:00 PM Rīgas SAO
10:15 PM Viļņas AO
Rīga-Prāga 8660 SIA "Norma A"
4h 15min