Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv

Rīgas SAO - Viļņas AO

Rādīt iepriekšējos reisus
02:55 Rīgas SAO
06:55 Viļņas AO
Tallina-Rīga-Viļņa 149 AS Lux Express Estonia
€7-28
296km
4h
07:00 Rīgas SAO
11:10 Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 10min
07:30 Rīgas SAO
11:15 Viļņas AO
Rīga-Viļņa 8657 SIA "Norma A"
3h 45min
12:00 Rīgas SAO
16:10 Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 10min
15:00 Rīgas SAO
19:15 Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 15min
17:30 Rīgas SAO
21:40 Viļņas AO
Rīga-Viļņa 1888 AS Lux Express Estonia
€7-28
298km
4h 10min
18:00 Rīgas SAO
22:05 Viļņas AO
Rīga-Viļņa 8657 SIA "Norma A"
4h 5min