Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Rīga Pasažieru - Aizkraukle

Show past schedules
5:08 AM Rīga Pasažieru
6:27 AM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6202 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 19min
7:08 AM Rīga Pasažieru
8:29 AM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6208 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 21min
7:31 AM Rīga Pasažieru
8:51 AM Aizkraukle
Rīga - Daugavpils 802 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 20min
8:39 AM Rīga Pasažieru
9:59 AM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6214 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 20min
9:31 AM Rīga Pasažieru
10:51 AM Aizkraukle
Rīga - Zilupe 806 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 20min
12:01 PM Rīga Pasažieru
1:03 PM Aizkraukle
Rīga - Rēzekne 2 702 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.80
1h 2min
12:08 PM Rīga Pasažieru
1:29 PM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6220 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 21min
1:01 PM Rīga Pasažieru
2:17 PM Aizkraukle
Rīga - Daugavpils 808 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 16min
2:38 PM Rīga Pasažieru
3:56 PM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6224 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 18min
3:31 PM Rīga Pasažieru
4:57 PM Aizkraukle
Rīga - Krustpils 814 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 26min
4:31 PM Rīga Pasažieru
5:33 PM Aizkraukle
Rīga - Krāslava 704KR AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.80
1h 2min
4:38 PM Rīga Pasažieru
5:58 PM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6230 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 20min
5:01 PM Rīga Pasažieru
6:17 PM Aizkraukle
Rīga - Zilupe 816 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 16min
5:38 PM Rīga Pasažieru
6:59 PM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6234 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 21min
6:01 PM Rīga Pasažieru
7:13 PM Aizkraukle
Rīga - Daugavpils 818 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 12min
7:01 PM Rīga Pasažieru
8:17 PM Aizkraukle
Rīga - Madona 822 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 16min
8:10 PM Rīga Pasažieru
9:31 PM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6242 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 21min
9:31 PM Rīga Pasažieru
11:04 PM Aizkraukle
Rīga - Krustpils 824 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 33min
10:38 PM Rīga Pasažieru
11:56 PM Aizkraukle
Rīga - Aizkraukle 6246 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€3.10
1h 18min