Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun

Tukums 1 - Rīga Pasažieru

Show past schedules
4:56 AM Tukums 1
6:11 AM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6502 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 15min
5:53 AM Tukums 1
7:10 AM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6504 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 17min
6:27 AM Tukums 1
7:47 AM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6506 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 20min
8:18 AM Tukums 1
9:34 AM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6512 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 16min
9:30 AM Tukums 1
10:45 AM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6514 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 15min
11:22 AM Tukums 1
12:39 PM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6516 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 17min
1:42 PM Tukums 1
3:00 PM Rīga Pasažieru
Tukums 1 - Rīga 6518 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 18min
2:56 PM Tukums 1
4:15 PM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6520 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 19min
4:38 PM Tukums 1
5:56 PM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6522 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 18min
5:50 PM Tukums 1
7:05 PM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6524 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 15min
7:38 PM Tukums 1
8:54 PM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6528 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 16min
9:05 PM Tukums 1
10:21 PM Rīga Pasažieru
Tukums 2 - Rīga 6530 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 16min
10:00 PM Tukums 1
11:17 PM Rīga Pasažieru
Tukums 1 - Rīga 6532 AS "PASAŽIERU VILCIENS"
€2.40
1h 17min