"Antonija" SIA "Klasiskās mākslas galerija" 0

Brīvības iela 157, Rīga, LV-1001
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Klasiskās mākslas galerija „Antonija" darbojas kopš 1991.gada, atrodas Rīgā Brīvības ielā 157 (iespējams novietot auto mājas pagalmā piezvanot pa zemāk minētajiem tālruņa numuriem). Galerijas „Antonija" specializācija ir 20. gs. latviešu un cittautu glezniecības vecmeistari, taču ik pa brīdim izstādēs un izsolēs ir apskatāmi arī jauno - daudzsološo mākslinieku darbi.

Galerija Antonia telpasGalerija sniedz konsultācijas mākslas darbu izvietošanai interjeros un padomus privātkolekciju un korporatīvo kolekciju veidošanai. Kā arī galerijas darbības principos ir ietverti pētījumi, darījumi un konsultācijas mākslas darbu novērtēšanai, ekspertīzei un restaurācijai, mākslas darbu izsoļu rīkošanai. Kopš 2007. gada galerija rīko mākslas darbu izsoles. Galerija ir sadarbojusies izsoļu rīkošanā ar Swedbank PRIVATE BANKING, „Pasaules Tirdzniecības Centru „Rīga", Maskavas kultūras un biznesa centru - „Maskavas nams" u.c.. - tā kļūstot par lielāko mākslas darbu izsoļu rīkotāju Latvijā.

Savā darbības laikā klasiskās mākslas galerijai „Antonija" ir sasniegusi lielāko daļu no Latvijas mākslinieku rekordcenām izsoļu vēsturē.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Antonija" SIA "Klasiskās mākslas galerija" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Antonija" SIA "Klasiskās mākslas galerija" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Klasiskās Mākslas Galerija
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003540847
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.04.2001
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 157 - 2, LV-1012
Iegūt pilnu juridisko informāciju