"Stafor" SIA 0

Kuldīgas iela 53a, Rīga, LV-1046
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Kompānijas STAFOR galvenie darbības virzieni:
ķīmisko un celtniecības produktu ražošana;
apkures iekārtu (jonu katli) un klimata kontroles automātikas ražošana.

Savā darbā kompānija akcentē jaunu, tirgū neesošu produktu izstrādi un ražošanu. Ar šo mērķi realizējas apjomīga pētnieciskā programma, kurā piedalās gan kompānijas personāls, gan pieaicināti augsti kvalificēti speciālisti. Liela uzmanība tiek pievērsta celtniecības materiālu un tehnoloģiju tirgus pētīšanai.

Viss kompānijas preču klāsts tiek pārdots ar tirdzniecības zīmi STAFOR, kas ir reģistrēta kompānijas tirdzniecības zīme. Preču zīmes izmantošana atļauta tikai ar STAFOR atļauju.

Kompānija pastāvīgi rūpējas par produktu kvalitāti un drošību saskaņā ar Eiropas parlamenta un Padomes regulu (EK) Nr. 1907/2006 (REACH). Lielākā kompānijas produktu daļa, kas tiek pārdota, veiksmīgi izturējusi sertifikācijas procedūru, tai skaitā arī produkti, kas balstoties uz likumdošanu, nav obligāti sertificējami.

Rūpējoties par apkartējās vides tīrību kompānija sadarbojas ar Vides ministriju un SIA "Zaļā Josta" izlietotās taras reģenerācijas un utilizācijas jautājumos. To apstiprina Apliecība par videi draudzīgu uzņēmumu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Stafor" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Stafor" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
STAFOR
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103520315
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 07.03.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Marsa gatve 5 - 10, LV-1082
Iegūt pilnu juridisko informāciju