"APSARDZE ZZR" SIA 1

Mazā Nometņu iela 63 - 4, Rīga, LV-1002
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Kvalitatīvs darbs - tā ir garantija klientu interesei par firmas piedāvātajiem pakalpojumiem, pasūtījumu profesionālai un savlaicīgai izpildei, perspektīvai firmas turpmākai attīstībai.
Attīstība - mēs strādājam pēc jaunākām apsardzes darba formām un metodēm, piedāvājam klientiem un ieviešam praksē jaunākos un efektīvākos apsardzes sistēmas tehnoloģiskos risinājumus, kas veicina kompānijas attīstību.
Komandas darbs - mēs cienam un atbalstam savus vadītājus, ikdienas darbā jūtam savu darba kolēģu plecu, jo strādājam vienotā ritmā, lai operatīvi un kvalitatīvi nodrošinātu klientiem sniegto pakalpojumu izpildi.
Mūsu misija - piedāvāt klientiem professionālu, augstas kvalitātes drošības un apsardzes pakalpojumu klāstu, atbilstoši viņu individuālajam pieprasījumam un vajadzībām.
Mūsu misija - dāvāt, katram KLIENTAM DROŠĪBU DZĪVES UN DARBA VIETĀS!
AR ATBILDĪBU PAR UZTICĒTO!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"APSARDZE ZZR" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"APSARDZE ZZR" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
APSARDZE ZZR
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103700471
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 14.08.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Ozolciema iela 20 k-2 - 16, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju