"EUROCASH1" SIA 0

Citadeles iela 8, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
EUROCASH1 ir uzņēmums, kas paplašinās un attīstās kopš 2010. gada un nodrošina apsardzes pakalpojumus Latvijā. Mēs lepojamies, ka esam viens no veiksmīgākajiem un straujāk augošajiem apsardzes pakalpojumu uzņēmumiem Latvijā. Mūsu panākumu pamatā ir mūsu profesionālais komandas darbs. Esam ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu, kas atbilst standarta ISO 9001:2015 prasībām. Mēs uzskatām, ka mūsu pieredze, uzņēmējdarbības redzējums un atbildīga attieksme pret Jūsu drošību nodrošinās augstākos pakalpojumu kvalitātes standartus. Mūsu uzdevums ir sniegt augstākās kvalitātes pakalpojumus un attīstīt ilgtermiņa sadarbību ar klientiem. Mēs tiecamies kļūt par vadošo uzņēmumu Baltijas valstu apsardzes un inkasācijas pakalpojumu tirgū.
Apkalpošanas teritorija:
Babīte, Piņķi, Dreiliņi, Baltezers, Ķekava, Olaine, Ādaži, Mārupe, Salaspils, Pļavnieki, Liepāja, Cēsis, Purvciems, Valmiera, Jelgava, Kuldīga, Ventspils, Centrs, Jūrmala
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"EUROCASH1" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"EUROCASH1" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EUROCASH1
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103335253
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 19.10.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Citadeles iela 8, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju