"Homeopātija" SIA, homeopātiskā aptieka 0

Lāčplēša iela 7 - 2, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
Vasaras periodā
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mūsu mērķis ir sniegt cilvēkiem iespēju izvēlēties veselīgas un dabīgas zāles. Rūpēties par savu ķermeni, nenodarot tam pāri un harmoniski atjaunot tā dabiskās aizsargspējas un funkcijas.

Lai gan pati homeopātija savus pamatus nav mainījusi kopš 1796. gada, kad to pirmo reizi pasaulei piedāvāja J.F. Zamuēls Hanemans, mēs sekojam līdzi tās attīstībai pasaulē un piedāvājam klientiem homeopātiskās zāles no visas pasaules.

Homeopātija pamatprincips ir "līdzīgs ārstē līdzīgu, tas nozīmē to, ka vielas, kas lielās devās izraisa kādus simptomus, mazās devās tos ārstē. Mūsu zāļu izejvielas nāk no minerāliem, augiem un dzīvnieku valsts, kas cilvēku atgriež tuvāk dabai.

Kāpēc izvēlēties homeopātiskās zāles? Tāpēc ka ārsts-homeopāts ārstē konkrēto cilvēku nevis tikai simptomus. Tas nozīmē, ka vairākiem cilvēkiem ar vienādiem simptomiem, ārsts-homeopāts var izrakstīt dažādas zāles. Otrkārt, ar dažiem izņēmumiem, homeopātiskajām zālēm nav nekādas blaknes, līdz ar to jūs tās varat droši lietot, nebojājot savu veselību. Pirms zāļu lietošanas gan noteikti vajadzētu konsultēties ar ārstu-homeopātu, kā arī ņemt vērā, ka augsto potenču zālēs, pirmajā brīdī var pastiprināt simptomus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Homeopātija" SIA, homeopātiskā aptieka CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Homeopātija" SIA, homeopātiskā aptieka CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
HOMEOPĀTIJA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003294571
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.05.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Lāčplēša iela 7 - 2, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju