"Auditorfirma "Grāmatvedis"" SIA 0

Brīvības iela 58, 5. stāvs, Rīga, LV-1011
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA “Auditorfirma „Grāmatvedis”” ir audita, grāmatvedības un uzskaites pakalpojumu, grāmatvedības datorprogrammu izplatīšanas, ieviešanas un apkalpošanas sabiedrība, kurā strādā speciālisti ar augstāko ekonomisko, matemātikas un tehnisko izglītību un ievērojamu praktiskā darba pieredzi šajā jomā (vairāk par 17 gadiem).
Pateicoties zināšanām un praktiskai darba pieredzei, varam sniegt augsti kvalificētus audita, grāmatvedības datorprogrammu ieviešanas, konsultāciju un grāmatvedības apkalpošanas pakalpojumus.
Mūsu pašreizējie klienti ir mazie un vidējie uzņēmumi, budžeta finansētas iestādes, kā arī pašvaldības uzņēmumi un sabiedriskas organizācijas, kuriem ir svarīga grāmatvežu mūsdienīga un reizēm arī nestandarta pieeja problēmu risināšanai.
Mums raksturīga ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas Savienības un starptautisko normatīvo aktu pārzināšana un pielietošana.
Apkalpošanas teritorija:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Auditorfirma "Grāmatvedis"" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Auditorfirma "Grāmatvedis"" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AUDITORFIRMA "GRĀMATVEDIS"
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
42803007531
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 08.01.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības iela 58, 5.stāvs, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju