"Auto Metro" SIA , Amerikāņu auto rezerves daļas 0

Krasta iela 103, Rīga, LV-1019
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Lai arī kāds būtu jūsu Amerikāņu auto - CHRYSLER, JEEP, DODGE, PLYMOUTH, CHEVROLET, CADILLAC, FORD, HUMMER, INFINITI, LINCOLN, OLDSMOBILE, EAGLE, PONTIAC, - mēs jums varam palīdzēt.

Auto Metro ir viens no visātrāk augošajiem uzņēmumiem Latvijā, kas specializējas Amerikas automašīnu rezerves daļās, kā arī GULF smērvielās. Ņemot vērā mūsu lielo pieredzi Amerikas rezerves daļu tirdzniecībā mēs esam pārliecināti, ka varēsim jums palīdzēt ne vien ar jums interesējošās daļas piegādi par saprātīgu cenu, bet arī ar labu padomu.

Sakarā ar klientu pieprasījumiem esam nolēmuši pievērsties arī online rezerves daļu tirdzniecībai, līdz ar to jūsu ērtībām ir tapis pirmais Amerikāņu auto rezerves daļu veikals internetā - www.autometro.lv
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Auto Metro" SIA , Amerikāņu auto rezerves daļas CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Auto Metro" SIA , Amerikāņu auto rezerves daļas CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
AUTO METRO
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103193891
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 01.10.2008
Juridiskā adrese:
Rīga, Hipokrāta iela 41 - 39, LV-1079
Iegūt pilnu juridisko informāciju