Longo.lv – lietoti auto ar garantiju 0

Mūkusalas iela 72a, Rīga, LV-1004
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
A/S Longo Latvia ir viens no lielākajiem lietotu un mazlietotu automašīnu tirgotājiem Latvijā. Uzņēmums piedāvā vairāk kā 250 dažādu marku automašīnas no Nīderlandes, Vācijas, Beļģijas, Francijas un citām Eiropas valstīm. Ik nedēļu auto klāsts tiek papildināts ar vairākiem desmitiem auto, tādējādi nodrošinot nemitīgu sortimenta papildinājumu. Uzņēmumā darbojas profesionāļu komanda, kas izvēlas, pārbauda un iegādājas automašīnas tirdzniecībai. Viss process, sākot ar automašīnas iegādi, līdz pat tā eksportam uz Latviju, tehniskajām pārbaudēm un reģistrācijai Latvijā, tiek veikts uzņēmuma iekšienē un par to rūpējas profesionāļu komanda.
Pērkot auto no A/S Longo Latvia, automašīnai tiek izsniegta oficiāla garantija, kas dod pircējam pārliecību par to, ka auto, izbraucot no tirdzniecības vietas, neparādīsies slēptas problēmas. Garantija tiek nodrošināta 2 mēnešus vai 3000km. Tāpat arī A/S Longo Latvia ir izstrādājusi Longo sertifikāciju, tā apliecina, ka auto nav apgrūtināts, tā nobraukums ir patiess un pierādāms, kā arī to, ka auto ir labā tehniskā stāvoklī - automobilis nekad nav ticis iesaistīts nopietnos satiksmes negadījumos, tam ir regulāri veiktas visas nepieciešamās apkopes.
Ar šādu pieeju vēlamies kļūt par uzticamāko lietoto automašīnu tirdzniecības pārstāvi visā Baltijā. Mēs ticam, ka arī ar godīgu attieksmi un ieguldot pietiekami daudz laika un resursu, tas ir iespējams. Mēs vēlamies būt kopā ar saviem klientiem, nodrošinot labāko apkalpošanas līmeni un sasniegt arvien augstākas virsotnes, izaicinot un mainot ierasto pieeju.
Apkalpošanas teritorija:
Mārupe, Pļavnieki, Imanta, Liepāja, Cēsis, Purvciems, Valmiera, Daugavpils, Rēzekne, Jelgava, Kuldīga, Limbaži, Talsi, Tukums, Ventspils, Bolderāja, Centrs, Jugla, Sarkandaugava, Teika, Ziepniekkalns, Zolitūde, Jūrmala, Sigulda
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Longo Latvia" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Longo Latvia" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.