Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Kur un kā iegādāties lietotu auto ar garantiju?

Lietotas automašīnas, Longo.lv

Lietotas automašīnas, Longo.lv

Lietotu auto iegāde nereti saistās ar risku, tomēr lietoto automašīnu tirgus Latvijā ir pietiekami dinamisks, un arī lietoto auto nozare mainās. Autotirdzniecības tirgū Latvijā darbojas gan jaunu automašīnu dīleri, kas izveidojuši mazlietotu automašīnu departamentus, gan labi zināmais Rumbulas auto autoplacis, gan aktīvie automašīnu pārdevēji no reģioniem… Kur labāk iegādāties lietotu auto, lai varētu būtu drošs par to, ka izvēle bijusi pareizā?

Dažas lietas, kas jāņem vērā, ja esi izvēlējies iegādāties lietotu mašīnu autoplacī:

Izvēlies automašīnu ar pārbaudītu vēsturi

Autoplacim jāspēj nodrošināt nepieciešamie automašīnas pavaddokumenti. Nepārbaudot informāciju par automašīnas tirgotāju un pašu automašīnu, iespējams neapzināti iesaistīties noziegumā. Tieši tādēļ svarīgi, lai tirgotājs būtu uzticams: lai viss process, sākot ar automašīnas iegādi Nīderlandē, Beļģijā vai citās valstīs, līdz pat tā eksportam uz Latviju, tehniskajām pārbaudēm un reģistrācijai Latvijā, tiktu veikts uzņēmuma iekšienē un par to rūpētos profesionāļu komanda. “Longo Latvia” apliecina, ka tā sortimentā esošās automašīnas ir ar pierādāmu, oriģinālu nobraukumu, tās nav bijušas pakļautas sāls ietekmei un par automašīnu ir pieejamas Nīderlandes transporta pārvaldes atskaites, kā arī Beļģijas CAR-PASS, kas pierāda, ka odometra rādījums ir patiess un nav ticis modificēts.

Pērc lietotu auto tikai ar garantiju

Pērkot lietotu automašīnu interneta sludinājumu portālos, garantiju neviens neizsniegs. Patiešām labs autoplacis spēs ne tikai pierādīt automašīnas legalitāti, bet arī sniegs iegādātajai automašīnai pēcpārdošanas garantiju. „Longo Latvija“ tirgo lietotas automašīnas ar pēcpārdošanas garantiju 2 mēnešu garumā vai 3000 km nobraukumam.

Izraugies lietotu auto uzticamā interneta katalogā

Mūsdienās internets ir neatņemama dzīves sastāvdaļa un iepirkšanās internetā kļuvusi par pašsaprotamu ikdienas darbību. Tādēļ arī automašīnas visbiežāk tiek izvēlētas interneta sludinājumos vai katalogos. Mūsdienīgs lietotu auto tirgotājs parūpēsies par nepieciešamajiem digitālajiem risinājumiem, lai pircējs varētu mājaslapā gan iepazīt piedāvājumu, gan izpētīt izvēlēto automašīnas modeli pēc iespējas daudzpusīgāk, gan gūtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, gan pieteiktu testa braucienu pirms galalēmuma pieņemšanas, kā arī noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par finansēšanas pakalpojumiem izvēlētā auto iegādei.

Longo Latvija maina pieņēmumus par lietoto auto tirdzniecību, rūpējoties par sava piedāvājuma pieejamību ikvienam. Lietotos auto iespējams aplūkot un iegādāties gan plašā tirdzniecības laukumā Rīgā pie Mūkusalas apļa, blakus tirdzniecības centram Riga Plaza, gan virtuālā autoplacī, tā atvieglojot automašīnas iegādes procesu atbilstoši jebkurām klienta vēlmēm.


Lietotas automašīnas, Longo.lv

Lietotas automašīnas, Longo.lv

Šī raksta tēmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Saturs turpināsies pēc reklāmas