"Zaļā josta" SIA, iepakojuma apsaimniekošana 0

Mūkusalas iela 42a, Rīga, LV-1004
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „Zaļā josta” piedāvā sadarbību izlietotā iepakojuma, vienreiz lietojamo galda trauku un piederumu, videi kaitīgu preču, elektrisko un elektronisko iekārtu apsaimniekošanā, kas sniedz uzņēmumiem 100% atbrīvojumu no dabas resursu nodokļa samaksas. Sadarbojoties ar SIA „Zaļā josta”, uzņēmums ne tikai izpildīs likumā noteiktās prasības, bet arī iegūs videi draudzīga un atbildīga uzņēmuma publicitāti, savukārt uzņēmuma grāmatveži atvieglos savu darbdienu un būs informēti par visām aktualitātēm nozarē.

SIA „Zaļā josta” ir uzņēmums ar daudzu gadu darba pieredzi apsaimniekošanas jomā, kas piedāvā saviem klientiem pilnu pakalpojumu klāstu. Šobrīd mūsu klientu skaits jau pārsniedz 2000 uzņēmumu visā Latvijā. Mēs piedāvājam saviem klientiem gadu gaitā uzkrātu pieredzi, individuālu apkalpošanas pieeju un nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti, ko spēsiet novērtēt.

“Zaļā josta” sniedz būtisku ieguldījumu visas atkritumu apsaimniekošanas sistēmas attīstībā Latvijā, pilnveidojot šķiroto atkritumu savākšanas un pārstrādes infrastruktūru valsts līmenī, palielinot otrreizējo izejvielu pārstrādes jaudas, kā arī organizējot valsts mēroga sabiedrības vides izglītības projektus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Zaļā josta" SIA, iepakojuma apsaimniekošana CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Zaļā josta" SIA, iepakojuma apsaimniekošana CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Zaļā josta
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003600046
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 15.08.2002
Juridiskā adrese:
Rīga, Mūkusalas iela 42A, LV-1004
Iegūt pilnu juridisko informāciju