"Mini Traktors" SIA, dārza tehnika, dārza tehnikas serviss 0

Cēsu prospekts 31b, Priekuļi, Priekuļu pag., Priekuļu nov., LV-4126
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Dārza tehnikas tirdzniecība. Lietotu Japānas traktoru, rezerves daļu tirdzniecība Priekuļos. Serviss.
Jau vairāk nekā 10 gadus, kopš 2006. gada nodarbojamies ar jaunas un lietotas lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību, vienlaicīgi nodrošinot arī servisa pakalpojumus. SIA “Mini traktors” paveiktais runā pats par sevi – klienti mūs iesaka cits citam! Mūsuprāt, tieši klientu atsauksmes ir vislabākā reklāma, kas vienlaikus pierāda mūsu profesionalitāti un uzticamību.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI MINITRAKTORU?
Ja jūsu apsaimniekojamā zemes platība ir vismaz hektārs, tad minitraktors ir tieši jūsu produktivitātes noslēpums par saprātīgu cenu! Šobrīd valda uzskats, ka lauksaimniecības tehnika ir liela un dārga, bet mēs piedāvājam ietaupīt līdzekļus un ar minitraktora palīdzību paveikt sekojošo:

sastrādāt zemi (art, frēzēt, vagot);
nopļaut zāli (iekoptos un neiekoptos zālājos);
pārvadāt dažādas kravas (zemi, malku, smiltis u.c.);
tīrīt un izlīdzināt ceļu.
KĀ ATRAST PAREIZĀKO RISINĀJUMU?
Gadu gaitā esam pierādījuši, ka mūsu galvenais mērķis ir, uzklausot jūsu vēlmes un iespējas, palīdzēt izvēlēties piemērotāko traktoru un aprīkojumu. Kā tas notiek? Ļoti vienkārši! Viss sākas ar zvanu, e-pastu vai apmeklējumu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Mini Traktors" SIA, lauksaimniecības tehnika, lauksaimniecības tehnikas serviss CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Mini Traktors" SIA, lauksaimniecības tehnika, lauksaimniecības tehnikas serviss CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MINI TRAKTORS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
44103040968
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 21.06.2006
Juridiskā adrese:
Priekuļu nov., Priekuļu pag., Priekuļi, Cēsu prospekts 20/22, LV-4126
Iegūt pilnu juridisko informāciju