Netcredit.lv 0

Andrejostas iela 17, Rīga, LV-1045
Darba laiks:
Sazināties Netcredit.lv kontaktformā
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Interneta vietne Netcredit.lv kalpos par Jūsu palīdzīgo roku, kas vadīs Jūs cauri daudzo ātro kredītu piedāvājumu džungļiem. Ja nespējat orientēties plašajā piedāvājumu klāstā, atbildes uz saviem jautājumiem atradīsiet portālā Netcredit.lv.
Netcredit.lv komandas mērķis ir piedāvāt pēc iespējas korektāku ātro kredītu salīdzinājumu, lai Jums būtu vieglāk izvēlēties sev izdevīgāko pakalpojuma sniedzēju.Izveidotajā un regulāri atjaunotajā kreditētāju salīdzināšanas tabulā ir salīdzinātas galvenās ātro kredītu sniedzēju atšķirības un nozīmīgākie faktori, kas palīdzēs izlemt par sev izdevīgāko aizdevēja piedāvājumu.Aizdevēju salīdzināšanas lapā varat ērti pārkārtot aizdevējus, skatot to salīdzināmos datus sākot no lielākā vai mazākā rādītāja, piemēram, lielākās maksimālās aizdevuma summas vai īsākā izsniegšanas termiņa.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Netcredit.lv CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Netcredit.lv CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EB Projekti
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
51203028561
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.01.2007
Juridiskā adrese:
Rīga, Andrejostas iela 17, LV-1045
Iegūt pilnu juridisko informāciju